2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمک و نظر بدین

85 بازدید | 15 پست

ما کلا به پسرامون قند و چایی نمیدیم چون بچن چرا از همین حالا چایی خور شن اون شب خونه خواهر شوهرم اومدن مهمونی که یهو پسر خواهر زاده همسرم با پسرم دعوا کردن و پسرم زد زیر گریه خواهر زاده همسرمم بردش پیش خودش و یه قند بهش داد و کمی چایی همسرمم که از دست پسرم ناراحت بود یهو صداشو برد بالا که چرا بهش قند دادی. من اصلا اصلا منکر کار بد همسرم نمیشم و همسرمم خودش فرداش پشیمون شد و چندبار به خواهر شوهرم زنگ زد که جواب نداد و بار آخر رد تماس زد حالا بنظر شما چیکار کنم که این جریان ختم بخیر بشه. خیلی داغونم این دم عیدی این اتفاق افتاده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جواب زنگ رو نمیدن اس ام اس ازشون عذرخواهی کنین ، بگین از جای دیگه ناراحت بودن عصبانی شدن و میدونیم ناراحتی پیش اومده ولی قصد ناراحت کردنتون رو نداشتیم 🌺🌺🌺، از این به بعدم دیگه میدونن شما رو خورد و خوراک بچه هاتون حساسین

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
چند روز بگذره ناراحتیشون کمتر میشه شما برید طرفشون مهمونی،یخها ک باز شد با شوخی و خنده معذرت خوا ...

متاسفانه خواهر شوهرم داره برمیگرده شهرستان خوبیش اینه عید نزدیکه و زود برمیگردن ولی ایکاش قبل رفتنشون این جریان حل میشد

2738
خوب خواهر برادرن شما با شوهرت صحبت کن و بهش بگو که بره پیشش و از دلش در بیاره. خواهر برادر نباید این ...

بنظر شما وقتی جواب تلفنو نداده بره برخورد بدی نمیکنه. میترسم قضیه بدتر شه

بنظر شما وقتی جواب تلفنو نداده بره برخورد بدی نمیکنه. میترسم قضیه بدتر شه

بذاره دو سه روز بگذره بعد باهاش صحبت کنه. من حس می کنم یه بد و بیراهی هم پسوند بهش قند نده بوده ک انقدر ناراحت شده خواهرشوهرت

2706