2733
2734
عنوان

کدوم تاریخ زایمان رو حساب کنم

223 بازدید | 50 پست

سلام من شکم قبلی ک سه  سال پیش بود  سزارین شدم ، الان 33هفته ام ، سونوی آخری ک 30هفته دادم برام زده 14 فروردین ، میگند چون سزارین میشم زودتر میشه ، اولین سونو هم برام زده 18 فروردین .من کی باید زایمان کنم 

خدایا شکرت واسه هدیه آسمونی که بهم دادی (دخملم درسا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا کسی سزارین بشه هفته ۳۸ عملش میکنن چون بچه دیگه کامله حالا با دکترتم مشورت کن گلم انشاللا که زایمان خوبی داشته باشی نی نی هم سالم بغل بگیری 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
2731
2738
اااا منم زایمانم فروردینه😍ولی ۱۰ فروردینم و البته طبیعی😑

بسلامتی خوشبحالتون من ک طاقت ندارم . البته من زایمان زودرس بودم شکم قبل ، میگند ب احتمال زیاد اینم زودتر میشه

برای من طبیعی ۲۰ فروردینه 

که سزارینم ۱۰ فروردین وقت داده 

ولی گفته ۲۵ اسفند به بعد حواست باشه 

۲۰ اسفندم ساکمولباساشو میشورمو اماده میکنم دیگه

هفته بعدم اتاقشو میچینم😍😍😍😍

برای من طبیعی ۲۰ فروردینه  که سزارینم ۱۰ فروردین وقت داده  ولی گفته ۲۵ اسفند به بعد حواس ...

بسلامتی من دوهفته اس آماده کردم . 

2706