2733
2739

خدا تو قرآن گفته هرکس مرا بخواند لشگری از هزار هزار فرشته را براش صف میکنم .... 

بدترینن قضاهااا ... حتی مرگ حتمی را برمیگردانه خدا ..... فقط کافیه با حضور قلب دلمون بلرزه از صمیم فلبمون بخوایم ازش ...

بیشتر ما راحت طلبیم فکر میکنیم نگیم خدامیدونه چی میخوایم دیگه ...

یا سرسری دعا میکنیم میگیم نداد دیگه 

من به این نتیجه رسیدم باید بگیم ... اونجوری اگرم قسمتمون نبود مزد این گفتن و ندادنو یجا دیگه بهمون میده .... اما اگه دعا نکنیم به زبون نیاریم و صرفا به خواسته قلبی اکتفا کنیم شاید اون مزدو نداشته باشیم ....

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

والا من انقدر که به شیوه های مختلف دعا کردم و به خدا گفتم زبونم مو دراورد😩

حاجتمو نمیده که نمیده که نمیده😢😢😢😢

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا من انقدر که به شیوه های مختلف دعا کردم و به خدا گفتم زبونم مو دراورد😩 حاجتمو نمیده که نمیده ک ...

کاش نمی داد.اما بعد اون همه التماس هرجور که خودش بخوات میده.دعا کردن هیچ فایده ای نداره.تابحال بادعا کردن فقط مایوس ترشدم

انشالله حاجت همرو بده

به حهان بینیه فرد هم بستگی داره

خدا به هممون جهان بینی درست عنایت کنه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

من خیلی الان دعا میکنم ومحتاج دعا هستم اما درکنارش میگم خدایا هر چه مصلحته وبه سلامتی ودلخوش دعامو اجابت کن.خیلی منتظر نی نی هستم اما تا حالا نشده

ولی  واسه یه خانمی خیلی دعا کردم که مشکلش بر طرف بشه  وحل شد ولی خودم بخاطرش به غلط کردن افتادم وروزی هزاربار خودمو لعنت میکنم.اخه چرا خدا جون

ان شاءالله خدا دل همه حاجت دارا رو به سلامتی ودلخوش شاد کنه. 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
من خیلی الان دعا میکنم ومحتاج دعا هستم اما درکنارش میگم خدایا هر چه مصلحته وبه سلامتی ودلخوش دعامو ا ...

انشالله خدا حاجت هممونو بده 

من تا بحال نشده چیزی بخوام و نده

یه خودش را داده یا نگرش درست نسبت به اون موضوعو

چجوری میگن زیارت عاشورا خوندیم.صلوات برای شهید و.. ‌به حاجتمون رسیدیم.من فقط بادعا خوندن از خدا دورت ...

انشالله خدا جهان بینی درستشو بهت عطا کنه

واقعا درسته با دعاکردن خداوند هرچی بخوای بهت میده.دوتا دعای خیلی مهم داشتم ک فهمیدم تو اونروزا انقد به خدا نزدیک شدم و متوسل خدا بهم نگاه کرد.خدایا شکرت

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
نمیخوام واقعا نمیخوام تو این یه ماه که دعا خوندم اشک ریختم اتفاق های بدی برام افتاد شکستم.جهان بینی ...

پس خدا قلبتو اروم کنه 

اینو که دیگه میخوای؟ 😉

واقعا درسته با دعاکردن خداوند هرچی بخوای بهت میده.دوتا دعای خیلی مهم داشتم ک فهمیدم تو اونروزا انقد ...

خداروشکر ❤ حکایت اون کارگره که عاشق دخترپادشاه میشه و بهش میگه زنت میشم بشرط اینکه یه اتاق کتاب بخونی

کارگره یه اتاق کتاب میخونه و دگ نمیخواد اون زنش بشه

دعا به ادم کشف و شهود میده

2706