2737
2734
عنوان

فلافل😋😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 79 پست
مهرشین جون تخم مرغ نزده منم‌هیچ وقت نمیزنم من چرخ نمیکنم تو غذا ساز پودرش میکنم اگه با چرخ راحتی هم ...

مننون عزیزم . غذاسازم خرابه باید چرخ کنم ، اگه از دیروز حیس کردم بد میششه؟ بیشتر خیسش کنم؟

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

[QUOTE=82503072]اها کلا همینا رو اضافه کنم دیگه؟ ابه پیازو بگیرم ایا؟ ی روز خیس کردم بد میشه؟[/QUOTوالا تا حالا درست نکردم یکی از دوستام خیییلی فلافل درست میکنه ازش پرسیدم موادشو اونم یه روز خیس میزاره همینایی که گفتم و میریزه خیلی خوشمزه میشه هر چند وقت میرم خونش برام درست میکنه .من این هفته میخوام درست کنم 😋😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عیب نداره توش سیب زمینی ابپز ۱ تخم مرغ و جعفری بزن عالی میشه😋اینجوری البته این دست پخت همسرمه س ...

وای چ خوبه این ، چقد خوشمزه ب نظرمیاد . پس ی سیبزمینی ابپز میزننم توش حتما

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
مننون عزیزم . غذاسازم خرابه باید چرخ کنم ، اگه از دیروز حیس کردم بد میششه؟ بیشتر خیسش کنم؟

نه بد نمیشه

فقط زیره حتما بریر

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2728
نه عیب نداره توش سیب زمینی ابپز ۱ تخم مرغ و جعفری بزن عالی میشه😋اینجوری البته این دست پخت همسرمه س ...

راستی چی وار کردی عزیزم اینهمه وزن کم کردی شما

عصر از آب درش بیار تو توری ابش که رفت چرخش کن البته دوبار تانرم بشه .بقیه اش بگم؟

ممنون عزیزم . اره ممنون بگو

2738
نمیدونم..مایعشو اماده از فست فودی گرفتیم

خودت درست کن بهتره

وای چ خوبه این ، چقد خوشمزه ب نظرمیاد . پس ی سیبزمینی ابپز میزننم توش حتما

یکی بزرگ یا دوتا متوسط بافتش نرم میکنه جعفری خیلی خوش طعمش میکنه تخم مرغم رنگش تیره میکنه

نوش جون😋

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
نه آب پیازو نگیر البته پیاز زیادی هم نزن پودر انبه نداری زیره بزن جاش .تخم مرغ نمیخواد اگه فلافلات ت ...

اها ارد معمولی بزنم ک وا نره ؟ همش تو فکر بودم ک وانره غذام

2706