2726

سلام دوستان من پرولاکتین خونم بالا بود رفتم دکتر برام ام آر آی نوشت اونجا نشون داده که میکرو آدنوم هبپوفیز دارم ولی خیلی ریز هست و بهتره با تزریق دوباره ام آر ای بشه کسی در این زمینه تجربه داشته و چیکار کرده لطفا راهنمایی بکنین

CafeMom Tickers
سلام منم هفته پیش mRIدادم البته هم بدون تزریق بود.هم باتزریق.نتیجش میکروآدنوم 7میلیمتری بود.فقط بهم ...

شما هم پرولاکتینتون بالا بود؟پس خدا رو شکر با دارو قابل درمانه خیلی نگران بودم که نکنه جراحی بخواد

CafeMom Tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما هم پرولاکتینتون بالا بود؟پس خدا رو شکر با دارو قابل درمانه خیلی نگران بودم که نکنه جراحی بخواد

بله برامن5برابرحدنرمالش بود نه من دکترمغزواعصاب هم رفتم غددهم رفتم گفتن باداروحل میشه

تولدیکسالگی گل پسرم
2728
چیز مهمی نیست نگران نباش، منم میکرو ادنومم، پرولاکتینمم خیلییییی بالا بود، با قرص داستینکس اومد پایی ...

الان تحت نظر هستین؟یا دیگه بعد بهبودی لازم نیست پیگیر باشیم به منم دکتر کابرگولین داده دوهفته یبار باید بخورم 

CafeMom Tickers
خدا رو شکر الان بعد حل مشکل باید تحت نظر باشیم؟؟ و دوباره ام آر آی کنیم؟

نه دیگه حل شددکترم چیزی نگف درباره تحت نظربودن وام ار ای،استرس نداشته باش استرس خودش پرولاکتینومیبره بالا

الان تحت نظر هستین؟یا دیگه بعد بهبودی لازم نیست پیگیر باشیم به منم دکتر کابرگولین داده دوهفته یبار ب ...

نه عزیزم دوسال پشت هم ام ار ای دادم که ببینن سایزش بزرگ میشه یا نه، دوسال پیش که باردار شدم دیگه قرصشو نخوردم پایین بیاد قطع میکنن یکی دوبار بعدش دکتر برات ازمایش مینویسه ببینه پرولاکتینت پایین اومده یا نه

مامان مینی جان سلام خوبین؟؟؟توی تاپیکهاتون خوندم پسر۷ساله تون جدارمثاته اش ضخیم شده بود...علتش وفهمیدید ازچی بود ودرمانش چی شد؟؟لطفا جواب منوبدید پسر منم ۸سالشه متوجه شدیم هم جدارمثانه اش ضخیم شده وهم دیورتیکول داره😣

عاشقتم خدا
مامان مینی جان سلام خوبین؟؟؟توی تاپیکهاتون خوندم پسر۷ساله تون جدارمثاته اش ضخیم شده بود...علتش وفهمی ...

سلام خانم خوب هستین والا اون پست مال سالها قبله الان پسرم ۱۵ساله هست ما اون زمان خیلی اذیت شدیم دایم سونو و آزمایش میبردم و عکس رنگی ولی یه مدت بردمش تبریز پیش خانم کاظمی راشد بعد ها دیگه دارو هم نداد الان شکر خدا خوبه

CafeMom Tickers
نه دیگه حل شددکترم چیزی نگف درباره تحت نظربودن وام ار ای،استرس نداشته باش استرس خودش پرولاکتینومیبره ...

آره واقعا یکمی هم دکترها استرس آدمو زیاد میکنن دعا کنین مال منم نرمال بشه 

CafeMom Tickers
2706