2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت قد بلندی من۱۶۰

اره من قدم بلنده وگرنه ۵۲ یا ۵۴ باید میپوشیدم.رژیم بگیر من رژیم گرفتم.اصلا خودمو ادیت نمیکنم فقط کم میخورم همهههه چی ام میخورم ۷ کیلو یک ماهه کم کردم الان دوهفتس وزن نکردم ببینم چقد شده 

2728
اره من قدم بلنده وگرنه ۵۲ یا ۵۴ باید میپوشیدم.رژیم بگیر من رژیم گرفتم.اصلا خودمو ادیت نمیکنم فقط کم ...

چجور رژیمی گرفتی ۷کم کردی چقدر خوبه

ب منم میگی؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

۳۶

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

من ۳۶

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
چجور رژیمی گرفتی ۷کم کردی چقدر خوبه ب منم میگی؟؟

عزیزم😍😍 باور کن هیچ کاری نکردم حتی ورزشم نمیکنم.فقط غذا اگه برنجی باشه فقط ۱۰ تا قاشق برنج میخورم ولی خودمو با خورشت سیر میکنم نونی هم باشه سه تا کف دست نون بقیشو خالی خالی میخورم.همین شیرینی خامه ای هم نمیخورم.ولی پیتزا و فست فود اینا طبق قبل خوردم اندازشونو کم کردم با همین فرمدن بری جلو خیلی خوب و تدریجی لاغر میشی گرسنه هم نمی مونی بعد از ی مدت مشکل پیدا نمیکنی بعد از قطع رژیمم سریع برنمیگردونی 

2706