2733
2734
عنوان

گوش درد

34 بازدید | 3 پست

الان دوهفته ای میشه مریضم بالای بیست باررفتم دکتر میگن گوشت بازع حتی دکترحلق وبینیم رفتم کلی امپول داروم استفاده کردم ولی گوشم تغییری نکرده هیچگونه دردیم نداره فقط احساس میکنم یه لایه اضافی توگوشمه دیگه خسته شدم😔😔😔 اگه راهکاربدین ممنون میشم

احتمالا مایع جمع شده پشت گوش تون چرک خشک کن مصرف کردین؟؟ ترشح پشت حلق نداری؟

یه جوش زیرپوستی دراومده پشت گوشم گلودردم الان باداروخوب شده ولی گوشم اصلا تغییری نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من کلینیک گوش تهرانرو بهتون معرفی میکنم چون کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

داخل سایتشون کلی مقاله در مورد علت کم شنوایی در کودکان و نوزادان،  و اینکه آیا وزوز گوش میتونه اثر عوارض واکسن کرونا باشه؟ و ویژگی یک سمعک با کیفیت چی میتونه باشه؟

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy

2728