2733
2739

خیلی ترسیدم و نگرانم البته تو خواب عادی بودم

اما بعد که پاشدم حس بدی دارم

همش میگم نکنه مشکل داشته باشه

شمام از این خوابا می بینید؟

اره چون همه بهم میگفتن پسره  و دختر بود تا آخرین لحظه خواب پسر میدیدم البته عاشق دحتر بودم حرف مردم رو مغزم اثر داشت

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترت خیلی  خوشگل میشه

من توهردوتابچم دیدم یه عضوی ازبدنشون سالم نیست برعکس شد سالمه سالمن خداروشکر

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
دخترت خیلی  خوشگل میشه من توهردوتابچم دیدم یه عضوی ازبدنشون سالم نیست برعکس شد سالمه ...

وای عزیزم خداروشکر 

خیلی استرس دارم خیلی

اصلا قابل بیان نیست همش میگم یعنی میشه منم بچه سالم داشته باشم

شده کابوس برام

از بارداریم یه روز خوش ندارم

2738
منم مث شماااا خخخ هی تو گوشم میخونن بچت دختر نیس استرس گرفتم  اونروز گفتن خواب دیدن بچم دنیا ...

اره 

ولی گذشته از پسر بودن

همش نگران سلامتیشم

شوهرم میگه اینهمه بدفکرکن تا همین جوری بشه

ولی خب دست خودم نیست 

اره  ولی گذشته از پسر بودن همش نگران سلامتیشم شوهرم میگه اینهمه بدفکرکن تا همین جوری بشه ول ...

همه خانوما باردار همینجورن خیالت راحت باشه 

این خوابا همه تاثیر افکار خودمونه

2706