2737
2734
عنوان

چقد با پدر و برادرتون راحتید؟🤔

2417 بازدید | 98 پست

با اینکه خیلی آدمهای خوبی هستند ولی من نمیتونم باهاشون زیاد رابطه برقرار کنم حرفی به جز سلام و خدافظی ندارم اصلا نمی تونم جلوشون پامو دراز کنم یا حرفای خیلی راحت بزنم همیشه سرسنگین هستم باهاشون 😔تا حالام پدر یا برادرم رو بوس یا بغل نکردم یا کلماتی مثل برادر عزیزم یا بابای خوبم نگفتم . شما چطوری هستید؟میتونید باهاشون راحت باشید ؟دردل کنید؟بعلشون کنید‌؟آزادانه لباس بپوشید؟من همیشه برجستگیهای بدنمو می پوشونم.خدا نکنه باهاشون تنها باشم هیچی به زبونم نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من وقتي بابام درازكشيده ميرم پيشش ميخوابم   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738

پدرم فوت شدن با برادرام تقریبا راحتم  

دوتاشون از من بزرگترن یکی کوچیکتر  

جلوشون همیشه لباسام آستین دار وتقریبا بلندن 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

من خیلی باهاشون راحتم 

هر روز واسه بابام پیام میدم قربون صدقش میرم مینویسم خدا سایتو از سر منو بچه هام کم نکنه بابا جونم هر روز به هم پیام میدیم با دادشمم خیلی راحتم مدام باهم شوخی میکنیم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706