2733
2734
عنوان

همسرم می گه باید طلاق بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5062 بازدید | 245 پست
اهان یعنی نامزد هستین ؟؟؟چرا خونه پدرش میبینیش؟؟ اگه میدونی مرد خوبی هست قبل مشکلتون خوب بوده خودتم ...

نه ازدواج کردیم ولی به خاطر کارش خونه رو تحویل دادیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر جور شده ادامه بده البته اگه مشاوره اش خوبه وگرنه عوضش کن  هر چقدر برای زندگیت هزینه کنی ارز ...

تصمیم خودشه حتی به خانواده شم گفته وقتی میرم اونجا باهام سرد برخورد می کنن 

تو اولین فرصت و موقعیت میرم پیش مشاور

2728
آحه تو اشتباهی نکردی که فرصت برای اثبات و جبران میخواهی، مشکل جایه دیگه است و ایشون پولش رو هم پس گر ...

من به خاطر چیزی که تو انتخابش هیچ نقشی نداشتم دارم پس زده می شم؛خانواده م

نه ازدواج کردیم ولی به خاطر کارش خونه رو تحویل دادیم 

عزیزم شوهر شما میدونه که با داشتن شما هیچوقت نمیشه که از خانواده و برادر شما دور بمونه و چشمش ترسیده،به شوهرتون حق بدین که ناراحت باشه اما وقتی شما عذرخواهی کردید و میدونه که سمت اون هستین نباید این قضیه رو کش بده چون بهرحال شما همسر ایشون هستید،به نظر من شما برو و تو شهری که همسرتون درش شاغل هست زندگی کن و پیش چشم همسرتون سراغی از خانوادتون یه مدت اصلا نگیرید تا ببینه که اونو واقعا میخواید

یه سوال مطمعنی مشکل فقط برادرت و اتفاقاته مربوط به ایشونه ؟؟؟ آخه برای من برعکس این ماجرا اتفاق افتاد همسره سابقم پوله دامادمونو بالا کشید (۵۰۰ میلیون ۳ساله پیش) جالبه تا امروز پسم نداده من جدا شدم اما هیچوقت خانواده ام و خواهرم و همسرش از چشمه من ندیدن حتی من بابته کارای همسره سابقم ازشون عذرخواهیم نکردم چون واقعا من هیچ نقشی نداشتم، الان شما هم هیچ نقشی نداشتید و همسرتون پولش رو هم پس گرفته دلیله این ناسازگاریش و تصمیمش رو درک نمیکنم نهایتا میتونه بگه با خانواده ات قطع ارتباط کن نه اینکه طلاق

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2738
تصمیم خودشه حتی به خانواده شم گفته وقتی میرم اونجا باهام سرد برخورد می کنن  تو اولین فرصت و مو ...

ان شاءالله مشکلت حل شه عزیزم

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
عزیزم شوهر شما میدونه که با داشتن شما هیچوقت نمیشه که از خانواده و برادر شما دور بمونه و چشمش ترسیده ...

دقیقا" همین طوره می گه می خوام طلاقت بدم که هم خانواده ت تنبیه بشن هم خاطرات بدی که برادرت واسم ساخته رو فراموش کنم

اجازه نمیده برم پیشش زندگی کنم

من به خاطر چیزی که تو انتخابش هیچ نقشی نداشتم دارم پس زده می شم؛خانواده م

واقعا برات ناراحت شدم اما حتما راهه حل داره فقط باید درست تصمیم بگیری و عمل کنی حتما برو پیشه مشاور حتی شده طلاهات رو بفروشی یا از دوستی یا کسی پول قرض کنی

اهان یعنی نامزد هستین ؟؟؟چرا خونه پدرش میبینیش؟؟ اگه میدونی مرد خوبی هست قبل مشکلتون خوب بوده خودتم ...

هزار بار گفتم دوستش دارم ولی انگار چشماشو رو من بسته ازم متنفر شده از بدیهام غول ساخته و هر ثانیه مرورشون می کنه

من شوهرم بخواد ب خانواده ام کمک کنه نمیذارن. میگم نه پول بده نه منت بذار. ی بار ب داداشم پول داد باهاش دعوا کردم گفتم دپس ندارم پل بدی بعدش سرکوفت بزنی. شما خودت نباید میذاشتی شوهرت پول بده ب داداشت . چون مردا خیلی جوکیرن اول ی کاری میکنن بعد پشیمون میشن و تاوانشو ما زنا باید پس بدیم

2706