2726

خاک ژله ای روش نخود کاشتم خوشگل شد

شاهی خیسوندم رو دامن عروسکم زدم سبز شد محشربود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاک ژله ای روش نخود کاشتم خوشگل شد شاهی خیسوندم رو دامن عروسکم زدم سبز شد محشربود

واسه دامن عروسک و خودم درست کردم ولی نخود و همینجوری خشک بریزم روی خاک ژله ای؟؟؟

گذشته ها گذشته امروز واقعیته منه ....😊 ما زنهای ایران قویترین هستیم👍
گندم.نوستالژی و شیک.دورشم روبان ببندی.پرپشت.

از گندم بهتر جو هستش چندسال پیش مغازه داشتم جو میذاشتم واسه فروش خیلی به قول معروف بی عاره یعنی تو هرشرایطی رشد میکنه

از گندم بهتر جو هستش چندسال پیش مغازه داشتم جو میذاشتم واسه فروش خیلی به قول معروف بی عاره یعنی تو ه ...

من گندم دوس دارم.تاحالام سبز نکردم.☺

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
واسه دامن عروسک و خودم درست کردم ولی نخود و همینجوری خشک بریزم روی خاک ژله ای؟؟؟

۴۸ ساعت خیس کن بعد بریز روشو پلاستیک بکش ی سوراخ کوچولوام بزن  بعد هروزم اسپری اب کن جوونه زد پلاستیکو بردار مرتب اب بده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
۴۸ ساعت خیس کن بعد بریز روشو پلاستیک بکش ی سوراخ کوچولوام بزن  بعد هروزم اسپری اب کن جوونه زد پ ...

مرسی عزیزم😘