2733
2734
بچه ها جونم من فرشم آبی فیروزه ای هست بعد روش چای ریخته و حالت خیلی بد رنگی شده، با چی باید تمیزش کن ...

من با لکه بر فرش پاک می کنم میره ولی لکش بزرگ نیستا در حد یه سکه یا کم تر

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر استفاده ی من شیشه پاک کن هست ، مثل در کابینت ،روی کابینت، خود در های خونه  وجاهایی که خیلی کثیف نباشه ، یک کم الکل بهش اضافه میکنم ، برق نمیافته ولی خودم کمتر اذیت میشم 

منفجر نشه چی درست کردی شیمی دان؟؟؟؟؟

نه عزبزم هیچ طوری نشد

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2728
2738
سرکه حتما باید سفید باشه؟

نه سركه سيب عاليه معجزه ميةنن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ن خوبه 

بسته کوچیک از کجا می تونم بخرم?

2706