2733
2734
عنوان

ناهار چي داشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 155 پست
بلی..من که حتما..حالا شوهرم گاهی اش بهش میدم ابگوشتی چیزی ولی من اگر برنج نباشه داغون میشم

من برعکس شمام دوروز پشت هم برنج بخورم حالم از برنج بهم میخوره هفته ایی یک بار فقط جمعه ها برنج میخوریم😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
نه اینیستاندارم حامله م غیرآب هیچی میلم نمیکشه یا فوقش سالاد سبزیجات بتونم بخورم نه برنجی اصلا نمیخو ...

ایشالا به سلامتی عزیزم 

مرغ بخار پز رو درست کردی 

خیلی خوشمزس خیلی هم راحته 

بزار ببینم لینکش رو پیدا میکنم برات بزارم

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا  کف پاهام درد میکنه زانو هام درد میکنه از بس کار کردم  هر سال یکی رو میاوردم کم ...

وای الان خونت عالی شده هاااا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
اره دیگه برنج داشتم تخم مرغم نیمروکردم

یعنی فکر کنم با پنیرم برنج میخورید😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
2731
ایشالا به سلامتی عزیزم  مرغ بخار پز رو درست کردی  خیلی خوشمزس خیلی هم راحته  بزار ...

حتماامتحان میکنم قبلاگذاشتی دارمش فداتم ممنون

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
من برعکس شمام دوروز پشت هم برنج بخورم حالم از برنج بهم میخوره هفته ایی یک بار فقط جمعه ها برنج میخور ...

وای خوشبحالتون ،چی میخورین پس؟به ماام بگین😭

😍چشمانت نزول آیـہ باران است حضرت یـــار😘
سایوجان میش چندتاغدای خیلی سبک ولی مفیدپیشنهادبدی بهم غذاهم نباش مهم نیس یه میزسبک باش اگه داشتی ممن ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1478527/مرغ-رژيمي-سايو-همراه-سبزيجات

یعنی فکر کنم با پنیرم برنج میخورید😊

اخه ی مشکلی بود نون نداشتم حالم نداشتم برم بیرکن اما همیشه شام برنج میذارم شوهرم خیلی شکموعه با نونی سیرنمیشی دونفر ادمیم ماهی ۱۰کیلوبرنج میخوریم

خدایا شکرت
2738
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1478527/مرغ-رژيمي-سايو-همراه-سبزيجات

مرسی عزیزم

وای الان خونت عالی شده هاااا

نه هنوز هیچیم جمع نیست 

اتاقم موکت نداره باید برم بخرم 

پرده ها رو یکی در میون دیشب نصب کردیم 

سرویس خواب رو نیاوردن 

فرشها رو هم هنوز ندادم قالیشویی 

کلی کار دارم حالا

وای خوشبحالتون ،چی میخورین پس؟به ماام بگین😭

من همش غذای نونی هر چی فکر کنید دیگه

اخه ی مشکلی بود نون نداشتم حالم نداشتم برم بیرکن اما همیشه شام برنج میذارم شوهرم خیلی شکموعه با نونی ...

یا ابوالفضل من از تابستون ۱۰ کیلو باز کردیم ۴ نفریم تازه کلی مهمون یک ماه پیش تموم شد😒

2706