2733
2734
عنوان

بیاید یکم درددل کنیم از سختی بچه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 134 پست
چهارماهه است همه نوع شیر خشک خریدم براش هر چی روخورده بالا اورده بعدشم به شدت دلدرد شده کولیک داره ت ...

عزیزم مثلا چه شیرخشکایی دادی شیرای رژیمی مخصوص الرژیم تست کردی؟کدوم دکتر بردی؟در نهایت هیچ شیرخشکی نسازه شیر بز تجویز میشه نه شیر گاو واسه بچه زیر شش ماه 

نمیخوام الکی بهت استرس بدم ولی معده بچه تو بزرگسالی حساس میشه 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
عزیزم مثلا چه شیرخشکایی دادی شیرای رژیمی مخصوص الرژیم تست کردی؟کدوم دکتر بردی؟در نهایت هیچ شیرخشکی ن ...

جدی؟سوپرامیل دادم نان دادم اپتامیل دادم همینا فقط

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جدی؟سوپرامیل دادم نان دادم اپتامیل دادم همینا فقط

خوب اینا هیچ کدوم مخصوص الرژی و کولیک نیس فرمول همشون یکیه کدوم شهری ؟ببر دکتر واست شیر خشک رژیمی بنویسه هلال احمر شهرتون دولتی میده هم قیمت همین شیرخشکای دیگه ازادشون خیلی گرونه 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
به خدا تا سوپرامیل ک انقد گفتن خوبه رو خریدم دکتر گف تا شیش ماهگی همین جوریه بعدا میتونی بهش شیر خشک ...

آره حتمابهش شیرخشک بده چون اصلاشیره گاوواسه بچه هامخصوصازیره ی سال خوب نیست

2728

خلاصه هرکار میکنی به بچه چهار ماهه که کولیکم داره شیرگاو نده معدش حساس میشه و الرژی میگیره

خوب اینا هیچ کدوم مخصوص الرژی و کولیک نیس فرمول همشون یکیه کدوم شهری ؟ببر دکتر واست شیر خشک رژیمی بن ...

باشه مننونم از راهنماییت خدا خیرت بده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
به خدا تا سوپرامیل ک انقد گفتن خوبه رو خریدم دکتر گف تا شیش ماهگی همین جوریه بعدا میتونی بهش شیر خشک ...

عجب دکتری بوده زیر شش ماهه که بچه بیشتر شیرخشک لازم داره بعدش که دیگه میشه کم کم غذا خورش کرد تازه شیرخشک شروع کنی شیر مادر نمیخوره؟

با یه دکتر دیگه مشورت کن اپتامیل پپتی ام تست کنی اونم واسه دلدرد خوبه 

2738
عجب دکتری بوده زیر شش ماهه که بچه بیشتر شیرخشک لازم داره بعدش که دیگه میشه کم کم غذا خورش کرد تازه ش ...

چشم عزیزم شیر خودم میخوره ولی شیرم کمه

دخترم شبا قبل خواب دوساعت غلت میزنہ و غر میزنہ ھر چند دقیقہ ھم یہ جیییغ بلند روااانی شدم 😥

عزیزم دخترت چند وقتشه. پسر من دقیقا همینجوری بود. دو تا دکتر بردم هر دو تا گفتن بد شیرش دادی. شیر پشت گوشش جمع شده عفونت کرده. موقع خواب درد داره. الان چند روزه دارو انتی بیوتیک میدم خیلی بهتر شده

موقع شیر دادن باید سر بچه بالا باشه

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
وای منم خسته شدم کولیک بچم تازه خدب شده ولی ن مث قبل متاسفانه اصلا رو پام نمیخابه همش جیغ میزنه تو گ ...

آقا من توام انگار 

دختر من 7 ماه و ، 

هنوز رو زمین مث بچه آدم نمیخوابه توبغل میخوابه

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706