2733
2739
عنوان

زندگی با خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 33 پست
خواهرشوهرت چرااینجازندگی میکنه؟ نظرت همسرت چیه

خاهرشوهرم با شوهرش واحد پایینو ساختن و همینجا زندگی میکنن شوهرم کلن عاشق اوناست و کاراشون درسته از نظرش.

خاهرش تمام مدت خونه مادرشه

دخترکم عاشقتم   
خیلی ممنون گلا مشکل من بچه خاهرشوهرمه ک هی گریه میکنه و اینا هم زنگ میزنن ک بچه رو بیار فلانی میخاد ...

وااااااا بهشون بگو مگه بچه من اساب بازیه اونه، ببریتش پارک یا سرشو گرم کنیید  یعنی چی ، این بخاطر کوتاه اومدنای خودته عزیزم که اینجوری میگن یه بار جواب بده تا حد خودشون رو بدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاهرشوهرم با شوهرش واحد پایینو ساختن و همینجا زندگی میکنن شوهرم کلن عاشق اوناست و کاراشون درسته از ن ...

وای درکت میکنم منم شوهرم بامادرش دارن خونه دوطبقه میسازن الانم چون مادرش خونه نداره سه ساله پیش منه سالی چهارماه. سخته برام ولی چاره ندارم

2728

هرچقدر‌هم‌سر‌گرم‌کنی‌بچتو‌‌باز‌اون‌بهونه‌میگیره‌که‌بره‌پیش‌خانواده‌شوهرت‌.‌من‌خودم‌تجربشو‌داشتم‌پسرم‌یک‌سره‌پایین‌بود‌.

واصلا‌دوست‌نداشت‌پیش‌من‌بمونه‌.خیلی‌سخته‌‌درکت‌میکنم

حق داری والا

بنظرم از الان سعی کن دخترت رو تو خونه خودتون سرگرم کنی 

دختر عمش هم اگه خواست خب بیاد خونه شما یکم بازی کنه و بفرستش بره 

اما اجازه نده تنها دخترت بره پایین 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
هرچقدر‌هم‌سر‌گرم‌کنی‌بچتو‌‌باز‌اون‌بهونه‌میگیره‌که‌بره‌پیش‌خانواده‌شوهرت‌.‌من‌خودم‌تجربشو‌داشتم‌پسرم ...

دقیقن

دختر من الان کوچیکه . بزرگتر ک شد خودشم میخاد بره و من از این غصه دارم

دخترکم عاشقتم   
2738
حق داری والا بنظرم از الان سعی کن دخترت رو تو خونه خودتون سرگرم کنی  دختر عمش هم اگه خواست خب ...

دختر خاهرشوهرم خیلی میخاد بالا ولی جالبه ک اونو نمیذارن بیاد و هرموقعم میاد بزور و با گریه میبرنش پایین!

دخترکم عاشقتم   
دختر خاهرشوهرم خیلی میخاد بالا ولی جالبه ک اونو نمیذارن بیاد و هرموقعم میاد بزور و با گریه میبرنش پا ...

بگو بچه من کوچکترِ من باید مراقبش باشم لطفا ..... جون بگین بیاد بالا. هر دفعه زنگ زدن که گریه میکنه بیارش بگو قدمش سر چشم بیارینش بالا .و قطع کن. حرف بدی هم نزدی

خداروشکر
دقیقن دختر من الان کوچیکه . بزرگتر ک شد خودشم میخاد بره و من از این غصه دارم

نه بستگی به تربیت تو داره زن داداش من دخترش بدون اجازش نمیره بهشم گفته فقط تو خونه خودمون باید بازی کنین . اونم به بچه داییش میگه من نمیام تو بیا

خداروشکر
دختر خاهرشوهرم خیلی میخاد بالا ولی جالبه ک اونو نمیذارن بیاد و هرموقعم میاد بزور و با گریه میبرنش پا ...

تو هم مثل خودشون باش فداتشم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
نه بستگی به تربیت تو داره زن داداش من دخترش بدون اجازش نمیره بهشم گفته فقط تو خونه خودمون باید بازی ...

عزیزم شوهر من خودش بچه رو ورمی داره میبره و اصلن نمیذاره کار ب اونجاها برسه ک من اجازه بدم یا ندم

دخترکم عاشقتم   

یک بار که بچرو بردی دکتر . بعد دکتر با نگرانی بگو دکترش گفت چقدر پرخاش گره مشاور برید .

بعد یک مشاور خوب زنگ بزن وقت بگیر یک موقع که میتونی تنها برو همه چیز و بگو و بگو جلسه بعد با شوهرت میری اون نمیدونه که تو اومدی .

به شوهرت بگو مشاور وقت گرفتم . بریم بچرو ببریم 

خودِ مشاور میدونه چی بگه که شوهرت یکم نگران کنه و بترسونه . رفتارش عوض بشه

خداروشکر
2706