2737
2734
عنوان

نگرانی اینده..

197 بازدید | 10 پست

22 سالمه مجردم 

فکر اینده داره دیوونم میکنه همش میترسم ازدواج کنم و بدبخت یشم ..

و شوهرم بداخلاق باشه و هززراررر فکر 

شبا خوابم نمیبره..

اخه میبینم اونایی ک عاشق هم بودن شدید الان از هم متنفرن...

البته اینم بگم ک خواستگار درست و درمونی هم ندا

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو که الان نباید بفکر ازدواج باشی. بفکر درس و کار و پیشرفت باش. واسه ازدواجت خیلی زوده

خب نیار ب یک همراه رو در کنار خودم حس میکنم..

خب نیار ب یک همراه رو در کنار خودم حس میکنم..

میدونم عزیزم ولی سخته. الان خواستگار خوب بهت نمیاد ولی خودت سطحت بالا باشه خواستگار سطح بالا هم میاد بهت. یکم به احساست غلبه کن. فعلا از زندگیت استفاده کن بزار دیدت بازتر بشه خیلی چیزارو تجربه کن دوستای خوب پیداکن

خواهرانه گفتم بقیشو خوددانی

2738
میدونم عزیزم ولی سخته. الان خواستگار خوب بهت نمیاد ولی خودت سطحت بالا باشه خواستگار سطح بالا هم میاد ...

ممنون حرفاتون خیلی ب جا و درست و دلسوزانه بود 

خدای من همانیست که من میخواهم ان شالله من هم همانی باشم که خدا میخواهد....

استارتر عزیز اگر دوست داری آرامش پیدا کنی حتما نماز شب رو بخون

واقعا خواندن نماز شب به آدم آرامش عجیبی میده خیلی از استرس ها رو کمتر میکنه

وقتی با خدا حرف میزنی و دنیا را با تمام مشکلاتی که برات به وجود آمده به خدا می سپری آروم میشی

وقتی با خدا حرف میزنی و خواسته هات رو به کسی میگی که مطمئنی میتونه برآورده کنه آروم میشی

اگه دوست داری در مورد نماز شب بیشتر بدونی به این صفحه بیا...

مطالب خوبی داره:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

باور کن وقتی ازت نمی گیره فقط یک ربع - اما مطمئن باش بعد از اون دنیات تغییر خواهد کرد

خدا خودش میگه اگر بنده ای به خاطر من نیمه شب از خواب ناز دل بکنه من هر چه بخواهد به او می دهم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...