2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم میزنه ..خیلی چیزا تاثیر داره ..مثلا نمک زخم شدن دهان گرمی تب سرماخوردگی

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2731

عامل افت يك قارچ هست به اسم كانديدا البيكنز

وقتي فرد مبتلا ميشه ، اين قارچ در بدن براي هميشه به صورت غير فعال ميمونه و در مواقعي كه سيستم ايمني بدن ضعيف ميشه فعال ميشه و خودش رو نشون ميده....

من گرمی که می خورم اینجوری میشم

اره .منم این سری تخمه بانمک زیادخوردم افت زدم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
لب؟ آفت معمولا داخل دهان مي زنه كمبود ويتامين سي، استرس، خوردن گرميجات از عوامل افت هست با جوش شير ...

نه من رو لبم میزنم شبیه تبخاله ولی دکتر گفت تبخال نیست آفته یه دفعه لبم یه قسمتش باد میکنه سفت میشه بعد چندروز چرک میکنه

2738
نه من رو لبم میزنم شبیه تبخاله ولی دکتر گفت تبخال نیست آفته یه دفعه لبم یه قسمتش باد میکنه سفت میشه ...

پرتقال زياد بخور

ويتامين سي تو بدن ذخيره نميشه و دائم بايد مصرف بشه

يه مدت امتحان كن احتمالا موثر باشه

پرتقال زياد بخور ويتامين سي تو بدن ذخيره نميشه و دائم بايد مصرف بشه يه مدت امتحان كن احتمالا موثر ...

چندبار تاحالا دکتر رفتم آزمایش دادم حتی از یه چیزایی چرهیز کردم که نخورم ولی اصلا فایده نداشت خود دکتراهم نمیددنن از چیه آخرین بار دکتر گفت باید نمونه برداری کنیم 

نمیخام بترسونمت ولی این یکی از نشانه های ایدزه فکر کنم.برو آزمایش

شایدم مشکل سیستم ایمنی داشته باشی

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین