عنوان

زنی که قبول کرده جنس دوم است!!

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 19 پست

من پزشكم شاغلم 

همسرم به هيچوجه با تنها سفر رفتن و اينها مشكلي نداره 

و در واقع همه جور ازادي رو داره بهم ميده 

اما اينها هيچكدوم منافاتي با نقش مادري و همسري من نداره 

در كنار شغلم و تلاشم برا ادامه تحصيل 

معتقدم كه همونقدر كه همسرم در قبال من وظيفه داره كه حمايت مالي و علي الخصوص روحيم بكنه (چون من هفت هشت سال داشتم درس ميخوندم و يك سال و خورده اي هم بخاطر بارداري و بچه خونه بودم ايشون همممه جوري از نظر مالي منو تامين كرد و كم نذاشت)منم وظايفي در قبالش دارم

اينكه با ديدن ظاهر اراسته و اخلاق خوب من ارامش بگيره

و تلاشم اينه كه ازم راضي باشه ختما

در كل خودمو خيلي خوشبخت و موفق ميدونم خداروشكر 

حيا هم جزيي از واجبات زندگيم ميدونم و از داشتنش خوشحالم 

من پزشكم شاغلم  همسرم به هيچوجه با تنها سفر رفتن و اينها مشكلي نداره  و در واقع همه جور ...

خیلی هم عالی

زندگی مشترک ینی همین و من تو قصه زندگی شما چیزی برخلاف متنی که گذاشتم ندیدم

در مورد حیا هم منظور نویسنده رو احتمالا متوجه نشدین منظور اینه که خودمون رو سانسور نکنیم و خود واقعی مون باشیم و بیهوده و بی منطق و برای خوشایند دیگران و اینکه باحیا به نظر برسیم مراعات چیزی رو نکنیم

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در كل اينكه بيايم تفاوت هاي خلقت مرد و زن رو درك نكنيم و فك كنيم با وجود همه تفاوت هايي كه توي وضعيت روحي و جسماني و تفكر زن و مرد وجود داشته(مثل همون بارداري و نوسانات خلقي و توانايي جسماني كمتر زن ها) بايد حقوق يكسان داشته باشن(دقت كنيد حقوق برابر نه .'،يكسان)نشان دهنده اطلاعات ناكافي يك ادم از انسان هاست 

2731