2726

چند سالکی پریودی نامنظم داشتم ماههای آخر فقط 9 روز پاک بودم رفتم دکتر قرص دوفاستون بهم داد 20 روز پریود بودم دیگه هم نشدم بعد چندماه رفتم دکتر آزمایش داد الان جوابش رو گرفتم دکتر آزمایشگاه گفت یائسه شدی

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

شوهرم همینجوری همش بهم میگه پیر شدی حالادیگه بفهمه بائسه شدم ای خدا

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیشتر به ژنتیک مربوطه مادر و خواهرت چه موقع بودن

مادرم 56 خواهرم 9 سال ازم بزرگتره هنوز نشده

مامان منم ۳۹یائسه شد عزیزم

ژنتیکیه احتمالا من و خواهرهامم همینطور میشیم چون خاله ها مم زود یائسه شدن

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

علائمی نداشتم داغ و سرد نمیشم فقط موهام خیلی ریزش پیدا کرده میل جنسیم هم خیلی کم شده

وااا😐

من مادرم از چهل سالگی میخواست یائسه شه رفت دکتر قرص و آمپول زد زیر نظر دکتر الان ۴۳ سالشه هنوز نشده

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
مامان منم ۳۹یائسه شد عزیزم ژنتیکیه احتمالا من و خواهرهامم همینطور میشیم چون خاله ها مم زود یائسه شد ...

پوستش چطور شد؟میگن یائسگی رو شادابی پوست تاثیر داره😑

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
پس چرا انقدر زود شدی.بنظرم پیش دکتر خوب برو شاید با دارو بتونه به تعویق بندازه

وقت گرفتم فردا برم

2706