1232
1226

کاربرد داره؟ از چند وقتگی نی نی و تا کی میشه استفاده کرد؟

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
چیش فرق میکنه؟🤔🤔🤔🤔

ما خریدیم ولی یکبارم استفاده نشد

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
براي اقايون خوبه بچه رو بندازي سرشون😃

همسر من که زیر بار نمیره، اخه خیلی تیپش رسمیه، خنده دار میشه با اغوشی😁😁😁😁

8
من استفاده میکنم خیلی راضیم از نوزادی تا الان که ۱۰ ماهشه مارکای مختلف تحمل وزنشون متفاوته

اها مال شما تا چه وزنی مورد استفاده س؟ چقدر خریدید؟

چرا؟🤔

منکه چادریم نمیتونم بذارم شوهرمم اولش میکفت بخریم که من بذارم ولی وقتی بچم دنیا اومد نذاشت انگار سختش بود

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1167

[QUOTE=82482935]من دارم هنوزم استفاده ميكنم خيلي هم راضي هستم از يك ماهگي گذاشتمشون توش تا الان [/QUOTEچقدر خریدید

تا ۱۵ کیلو فکنم مارک چیکو پارسال ۱۷۰ خریدم

خیلی قیمتش خوب بوده، الان فکر کنم دو برابر شده

1220