2733
2739
عنوان

اخلاق همسر

203 بازدید | 13 پست

من و همسرمم گاهی دعوا داریم با هم ،

اما نمیذاریم بیشتر از چند ساعت بگذره،

همسرم خوبیاش بیشتر از بدیاشه اگه تو هر دعوا مقصر من باشم خودش میاد طرفم،

یه عادتی داریم ک هر وقت سر کاره ی زنگ بزنه بهم حالمو بپرسه،حتی از هم ناراحت بودیم این عادتو ترک نکرده، وقتی زنگ میزنه کنار همکاراشه من با صدای بلند میگم دوستت دارم اونم میگه منم همین طور همکاراش فهمیدن دیگه،

منم عادت دارم هر ساعت از روز دلم تنگ شد بهش پیام بدم حتی اگر جوابی دریافت نکنم ازش،

تو زندگیمون سختی زیاد داریم،فراز و فرود داریم،

اما سعی میکنیم خوش باشیم،

ببخشید اگر همسرم خائن نیست خیانت نکرده،یا مادر شوهرم بد نیست،یا خواهر شوهرم 

تا پربازدبد بشه

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبخت باشین کاملا موافقم و منم ما هم همین طوری هستیم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738

ما هم هردعوایی میکنیم ته دعوا شوهرم میگه خب دیگ بیا اشتی کنیم تمومش کنیم هیچوقت قهر یا اینکه جامون جدا کنیم نشده سرکارم هرساعت بهم میزنگه من میزنگم سرکار نهار نمیخوره تا ساعت ۶ بیاد خونه باهم بخوریم همه همکاراش بهش میگن زن ذلیل

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
ما هم هردعوایی میکنیم ته دعوا شوهرم میگه خب دیگ بیا اشتی کنیم تمومش کنیم هیچوقت قهر یا اینکه جامون ج ...

ما هم جامونو جدا نکردیم و قهرمون رو بیرون بین خانواده ها بروز ندادیم،

دو جنس مخالف و دو فرهنگ متفاوت کنار همن قطعا گاهی بین زن و شوهر اختلاف پیش میاد

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت

خیلی هم عالی، این نشون دهنده بلوغ و رشد شخصیت شما و همسرتونه و اینکه رابطتون سالمه، در هر رابطه سالمی بحث و دعوا هم وجود داره ولی نحوه حل و فصل کردنشه که مهمه، امیدوارم همیشه در کنار هم شاد و پیروز باشید

ان شالله همیشه شاد باشید با هم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره