2726
عنوان

پدرم اصلا به روی خودش نمیاره که من دارم بچه دار میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 27 پست
پدر منم اینطوری بود  یعنی اصلا روش نمیشد که بگه چون خودمم خجالت میکشیدم  همه چیز از مامانم ...

آخه من مادرم نیست فک میکردم از خودم بپرسه آخه من میدیدم پدری دیگه با ذوق و شوق از نوه هاشون حرف میزدن همش اسباب بازی و لباس میخریدن فک میکردم اینجوری باشه 

یعنی یه تبریک هم نمیگن ک مبارک باشه قدم دار باشه مراقب خودت باش هیچی؟ 

ایشالله دنیا بیاد میگه ۱۰۰ درصد روش نشده آلن بعدا میبینی چقدر دوسشون داره

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه من شوهرم شیفتش 24 24 ی روز در میون خونه اونام ولی دریغ از ی تبریک بچه من 2 هفته دیگه ب دنیا میاد ...

اگه بدنیا امد و  بچه تو بغل نکرد  اونوقت گلایه کن   اگه خیلی دوست داری بهت تبریک بگه به مامانت بگو جواب از خودش بشنو

2728

استارتر اصلا درکت نمیکنم عزیزم خب پدرت خجالت میکشه چی بگه اخه 

بابای من یک کلمم به روش نیورد الان همه زندگیش بچه های منن 

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
استارتر اصلا درکت نمیکنم عزیزم خب پدرت خجالت میکشه چی بگه اخه  بابای من یک کلمم به روش نیورد ا ...

نه من توقع ندارم ب خدا ولی شما در جریان نیستی من و پدرم خیلی بهم نزدیکیم مث دو تا رفیق من بیشتر از این که وقتمو با شوهرم باشم با پدرمم توقع نداشتم بیاد چیزی بگه ولی برام عجیب بود ک رفتارش با قبل هیچ فرقی نداشت 

پدرها خجالت میکشن

بابای منم هیچ حرفی در این رابطه نزد...من چندماه خونشون استراحت مطلق بودم و دوقلو باردار بودم...ولی خیلی بهم میرسید...آبمیوه برام میگرفت...چای واسه خودش میریخت واسه منم میاورد.از حمام میومدم چای تازه دم میداد دستم.

وقتی جواب آزمایشم رو گرفتیم ، همسرم یک کیک بزرگ گرفت و رفتیم خونه ی بابام اینا......همشون خوشحال شدن و بابام لبخند رو لباش بود،فقط گفت بسلامتی بدنیا بیان.

بعدها مامانم دستشو میزاشت رو شکمم که حرکت بچه ها رو احساس کنه و به بابام میگفت.بابام خجالت میکشید و میخندید.

بعد از تولد هم مدتی که خونشون بودم خیلی به بچه ها علاقه داشت و خیلی کمک من و مامانم میکرد، چون دوتا بودن واقعا سخت بود.

الان هم هروقت میریم خونشون بچه هام از سر و کولش بالا میرن، خیلی بهشون محبت میکنه و باهاشون بازی میکنه.

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
آخه من شوهرم شیفتش 24 24 ی روز در میون خونه اونام ولی دریغ از ی تبریک بچه من 2 هفته دیگه ب دنیا میاد ...

سیسمونی گرفتی؟

خودت در مورد بچه و اینکه بدنیا بیاد نمیزاره بخوابیم و از این حرفا بزن ببین چی میگه

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
آخه مگه من کار اشتباهی کردم 

نه شما كارتون اشتباه نبود اينقدر پدرت توي دلش خوشحاله از نوه دار شدنش اما بروز نمي ده انشاالله بعد بدنيا بياد ديگه نوه مي شه همه زندگي شون 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
سیسمونی گرفتی؟ خودت در مورد بچه و اینکه بدنیا بیاد نمیزاره بخوابیم و از این حرفا بزن ببین چی میگه

آره کامل گرفتم خودم چن بار با خواهر شوهرم جلوش صحبت کردم که اینو خریدم یا دنیز حسودیش میشه و این حرفا ولی چیزی نگفته