2733
2734
عنوان

کیک

91 بازدید | 12 پست

بچه ها میشه یه کیک خوشمزه یادم بدید که راحت هم باشه، اینم بگم فر ندارم عزیزان، میخام برای اولین بار کیک بپزم و تازه عروسم هستم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

عزیزم برو سایت آشپزی پاپیون.

اونجا نحوه درست کردن غذا

کیک

شیرینی

ترشی

همه چی داره.

کیک بدون فر هم داره

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیک قابلمه ای درست کن عزیزم عروسی‌تم مبارک باشه عروس خانوم

ممنون گلم، بلد نیستم میشه یادم بدید

2731
عزیزم برو سایت آشپزی پاپیون. اونجا نحوه درست کردن غذا کیک شیرینی ترشی همه چی داره. کیک بدون فر ...

توی بازار سرچ کنم و نصبش کنم؟

توی بازار سرچ کنم و نصبش کنم؟

هم تو بازار هست

هم تو گوگل میتونی

ی سایت عمومی هست مثل نی نی سایت

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2738

من فر دارم ولی تنبلیم میاد استفاده کنم برا همین کیک ساده کشمشی رو گاز درس میکنم،سرچ کن کیک ساده رو از گوگل بعد رو شعله خیلی کم و با دم کنی بمدت ۳۵ دقیقه بزار بپزه بعدش یه خلال دندان توش فرو کن اگ خوب پخته باشه به خلال دندان نمیچسبه بعدش ته قابلمه رو بکن تو آب سرد یکی دو دقیقه بعد برش گردون کیکو و اون ورشم بزار ۵ دقیقه برشته بشه،واینم بگم ک هر دوبار باید ته و کناره های قابلمه رو چرب کنی😘

😍چشمانت نزول آیـہ باران است حضرت یـــار😘