2410
2553

کرفس نصب کن

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگه بخوای هفته ای یک کیلوکاهش داشته باشب،بایدوزنتوضرب دربیست کنی ومنهای ۱۰۰،هرچی به دست اومدمیشه کالری روزانت.البته نیم ساعت هم ورزش لازمه

وزن اولیه۷۱.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵

وزنت و ضربدر ۳۰ کن عدد حاصل و منهای ۱۱۰۰ کن میشه میزان کالری ای که برای کاهش ۵-۴ کیلو در ماه باید مصرف کنی

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...

نرم افزار زیباتن رو از بازار نصب کن

علاوه بر این محاسبه های کالری مجاز هر روز ، کالری تثبیت و غیره رو هم محاسبه میکنه، جدای اینا برات کالری های روزانه ات رو محاسبه میکنه و برای رژیمت کمکت میکنه 

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2714

رژیم اصلیمون کالری شماریه یعنی کالری هر چیزی که از صبح تا شب میخورید رو حساب کنید تو کالری شماری همه چیز میتونید بخورید حتی بستنی و فست فود ولی چون قراره رژیم مون  سالم هم باشه بهتره که تا جایی که ممکنه غذاهای سالم مصرف کنید قند و چربی رو به حداقل برسونید

✅ چجوری کالری شماری کنیم ؟؟ برنامه ی کرفس ، مانکن ، بشقاب یا هر برنامه ی کالری شماری که وجود داره رو دانلود کنید و از صبح تا شب هر چیزی که خوردید رو وارد برنامه کنید خودش کالریتون رو محاسبه میکنه

✅ از کجا بدونیم باید چند کالری بخوریم ؟؟ باید وزن الانتون رو ضربدر بیست کنید و جواب رو منهای صد

مثلا کسی که وزنش ۷۰ کیلو هست =۷۰ ضربدر بیست ۱۴۰۰ منهای صد ۱۳۰۰    پس روزانه باید ۱۳۰۰ کالری مصرف کنه تا هفته ای یک کیلو وزن کم کنه

ازکالری شمارکرفس استفاده کن،ازهمه بهتره

اگه بخوای هفته ای یک کیلوکاهش داشته باشب،بایدوزنتوضرب دربیست کنی ومنهای ۱۰۰،هرچی به دست اومدمیشه کال ...

ممنون عزیزم. اگه بخوام بیشتر کم کنم باید منهای چند کنم

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 
ممنون عزیزم. اگه بخوام بیشتر کم کنم باید منهای چند کنم

ببین گلم،بهتره باهمین روش پیش بری،هریکشنبه هم خودتواول صب،بعدازدستشویی رفتن وزن کن،شماتقریبابیست کیلواضافه وزن داری،بهتره کالری کمتری استفاده نکنی،چون بدنت استپ میکنه ودیگه کم نمیکنی،شمااگه بااین روش پیش برین نهایتاتاپنج ماه به ۵۵میرسی.روزانه نیم ساعت ورزش داشته باش،درطول روزبرقص،تااگه کم کردی بدنت شل نشه وبهتروزن کم کنی

خب تو برنامه کرفس و بشقاب که فقط میزان کالری برای تثبیت وزن و میگه 

نه اون اشتباهه،خودت حساب کن،فقط کالری موادروازش استفاده کن

2706