2703
2553

سلام منم تو7هفته رفتم هم سونو شیکم هم واژینال جنین دیده نشد یکم صبرکنید و استرس هم نداشته باشید

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نگران نباش یکی از اشناهای ما تا دو ماهگی پزشکا جنینو نمیدیدن بعدش معلوم شد بچه

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم

بعدشم در حالت طبیعی تا دوازده هفته وقت داری من پزشکم اجاز نداد تا یک ماه بهد مثبت شدن آزم سونو بدم گفت احتمال داره قلب تشکیل نشده باشه استرس میگیری

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2714

من نمیدونم الان وضعم اینه خدایی نکرده بعدها ی جنین مرده بدنیا بیارم وضعم چی میشه..

کاش دکتر منم همش نمیگفت دو هفته بعد دوهفته بعد ...کاش میگفت ده اسفند برو سونو ک اینقد استرس نکشم ... 

اگه از جنینتون تو 7 هفتگی عکس دارین برام بفرستین    

سایز ساکت از روی سونو بگو تا بگم پوچه یا نه من پوچ داشتم 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...