1147
44
عنوان

ميگه بيا كار كن 😐

632 بازدید | 69 پست

يه پسري بهم شماره داد خلاصه من حوصله نداشتم زياد جوابشو ندادم تا امشب كه جواب دادم 

ديدم خيلي جدي گرفته دوستيمونو هي ميپرسيد كجا بودي چرا جواب ندادي؟ كي همو ببينيم؟؟

منم براي اينكه از سرم باز بشه الكي گفتم حوصله ندارم درگير يك سري مشكلاتم

گفت چه مشكلي؟ گفتم دنبال كارم ولي نيست 😐 گفتم روري چندجا ميرم مصاحبه ولي قبول نميكنن

گفت بيا شركت من كار كن شركت پيمانكاري دارم تو تهران ( من كرج زندگي ميكنم) بعد گفت خودم ميبرمت ميارمت خودم كارو بهت ياد ميدم ديگه دنبال كار نرو 

حالا فردا ميخواد بياد منو ببينه راجع به كار حوف بزنيم

بچه ها حالا مظر شماهارو ميخوام خيلي دو دلم

از طرفي دوس دارم شاغل بشم اونم با مدرك ليسانسم اينم بگم كه بي سابقه هستم و اصلا كار برام نيست

از طرفي نميخوام با كسي كه ازش خوشم نمياد دوست بشم كه شايدم يه درصد برسه به ازدواج

شما جاي من بودين چيكار ميكردين؟ بخاطر كار ميتونستين با كسي باشين كه ازش خوشت نمياد؟؟؟؟

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1157
1140

فقط سر كارت نزاره سوء استفاده كنه،تورو خدا مواظب باش تااااا مطمئن هم نبودي نرو جايي باهاش خيليييييي محتاد باش

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
1103
اگه تو مجازی آشنا شدید اصلا نرو دیدم که میگم

نه من پشت فرمون بودم شماره داد شب ولنتاين

بعدم همون شب بهم گفت ولنتاينت مبارك 

گفت ميشه دم يه گل فروشي وايسي؟؟؟؟ مثا اسگلا رفت برام يه دسته گل رز گرفت 😐

ماشينشم بي ام و بود 😐فهميدم از اون پولداراي بي غمه

نه اصلا  چقدم پيگيرته😁

اره چقدم بدم مياد كه يكي كه خوشم نمياد هي سيريش بشه

چون گل خريد بهم داد تو رودرواسي شماره دادم 

هرچند شماره ايرانسل دادم راحت ميتونم خطمو عوض كنم يا بلاكش كنم فقط پيشنهاد كارش وسوسه م كرد

1151