2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کلا  راه خدا رو منظورمه و رسیدن به وصال

مسیرت خیلی سخته ولی زندگی نامه رجبعلی خیاط میتونه بهت کمک کنه. راه رو بهت نشون میده

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
2731

بگو منظورت چیه از عرفان؟

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
مسیرت خیلی سخته ولی زندگی نامه رجبعلی خیاط میتونه بهت کمک کنه. راه رو بهت نشون میده

من به چیزی که پی بردم اینه 

هر کی راه خودشو داره

من هیچوقت نمیتونم راهی رو که رجبعلی خیاط رفته رو برم باید یه الهاماتی بشه و از طریق دیگه ای که کاملا متفاوته و به شرایط من بخوره وصال صورت بگیره

الحمدالله
2738
دقیقا وصال حق  و بریدن از دنیا

بیخیال :)))) یه چیزی شنیدیا زندگیتو بکن فرستادنت دنیا زندگی کنی نه از دنیا ببری.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
من به چیزی که پی بردم اینه  هر کی راه خودشو داره من هیچوقت نمیتونم راهی رو که رجبعلی خیاط رفت ...

صد در صد تو نمیتونی اون راه رو بری چون هر کسی جای خودشه گفتم میتونه کمکت کنه نه اینکه شبیه اون بشی چون غیر ممکنه قدم اول عرفان هم نشونه ها رو دنبال کن یعنی حتما حکمتی داره که من تاپیک تو رو ببینم و چیزی رو بهت معرفی کنم 

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
بیخیال :)))) یه چیزی شنیدیا زندگیتو بکن فرستادنت دنیا زندگی کنی نه از دنیا ببری.

ای کاش یک ثانیه بِبُری 

من چون لذت بندگی رو یکی دوبار چشیدم بازم دوست دارم تا آخرش برم

الحمدالله
اتفاقا در موردش مطالعه داشتم 

توی کتاب یه داستانی هست از مردی که خیلی ریاضت میکشیده تا به خدا برسه و امام زمان رو ببینه حتما اون داستان رو بخون

2706