2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه برام مهم نیست و ساده ازش میگذرم 😀

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

اصلا برام مهم نیست

هیچ وقت با حرف مردم زندگی نکردم

26سالگی ازدواج کردم. همه میگفتن سنش رفته بالا. حرفاشون برام مسخره بود واقعا. بعد از ازدواجم اجازه دخالت هیچ کس رو ندادم که بخوان حرف بزنن که حالا مهمم باشه

زندگی با حرف مردم عذابه زندگی نیست

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2731

مردم اگه حرف نزنن پشت سرت ، پیشرفت نمیکنی 

برام هیچی ارزش نداره 

کسی هم که ناحق بگه تو روش میگم واگزارت میکنم به اونی که میدونه حق با کیه 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

یه مدت آره اونم زیاد اما حالا کم،خیلی خیلی کم.شوهرم که اصلا.انقد خوبه،راحتیم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

قطعا برا همه مهمه

اگه مهم نبود همه راحت عکساشونو میذاشتن تو سایت، تا وقیح میاد شروع میکنن فحش و ..

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2738

تنهانقطعه ضعفم اینه اصلن نمیخوام کسی روناراحت کنم زندگیم شده خدمت به دیگران وهمه رومیخوام راضی داشته باشم باکمترین انتقادازهم میپاشم خداکنه این فکراشتباه درمن بمیره ودیگع حرف وقضاوت دیگران مهم نباشه

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

مهم نیست ..مسیر خودم رو میرم که با چیزای کوچیک شاد بشم ...خانواده همسرم امروز مبل سلطنتی دهن پر کن با رنگ روشن گرفتن من طبقه ی پایینشون میشینم ..رنگ مبلای من مشکی راحتی هس سرویش چوبیام کرن قهوهای هس ...همش کنایه میزنن به رنگ مبلام ..منم برام مهم نیس ..من با 

دلشته های خودم شادم ..ادمی هستن که اهل پز دادن و مسخره کردن هست

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

تو زندگيم اصلا اثر نداشته.اما ذهنمو يه مدتي درگير كرده و بعد فراموش كردم.اما اينكه بگم مثلا بخاطر حرف فلاني،فلان كارو كردم،اصلا پيش نيومده.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

من حرف مردم مخصوصا اونایی که پشت سرم حرف میزنن قده پشگلم برام ارزش نداره

کسایی که پشتم حرف میزنن دقیقا لیاقتشون همونجاست پشت سرم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

جوری ک ی سری کارامو مطابق حرف مردم انجام میدم!!!

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
قطعا برا همه مهمه اگه مهم نبود همه راحت عکساشونو میذاشتن تو سایت، تا وقیح میاد شروع میکنن فحش و ..

حرف مردم با اینکه قوانین خودت رو بشکنی فرق داره ، یک چیزایی برای خود ادم قانون هست ، مثلا من هرگز عکس نمیزارم نه برای حرف مردم ، چون خودم دوس ندارم حتی با حجابش . یا مثلا قرار نیست نماز نخونم وقتی ایران نیستم چون ممکنه کسی برگرده اینجا حرفی بهم بزنه برای دل خودم میخونم . 

ولی اینکه بشینم بشنوم اره تو کارت رفتی بالا چون با فلان شخص حرف زد چون فلان ، لاغره چون فلانه ، چاقه چون اینه و ..... 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2706