2733
2734
عنوان

کسایی که مادرشون فوت کرده چطور کنار میاین ا

| مشاهده متن کامل بحث + 4006 بازدید | 165 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالتون ک حداقل مادرتونو لمس کردین و طعمشو چشیدین...

دو سالم بود مادرمو ار دست دادم..انگار خدا از اول قطع عضو دنیا آورد منو...بی عدالتیه ی بچه از اول عمرش پدر مادر نداشته باشه..

از بزرگترین نعمت محروم باشه

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥

سلام نمدونم هنوز فعال هستين  يا نه .من امروز مادرمو از دست دادم هنوز تو شوكم و باور نكردم ، شما تونستي كنار بياي؟  

دارم دق ميكنم بخ خاطر پسر ١٧ ماهم فقط بر نمدارم هر چي قرص هست بخورم. ولي يه مادر داغون مگه به دردش ميخوره. 

اومدم اينجا ببينم اصلاً مگه ميشه كنار اومد؟

2731
سلام نمدونم هنوز فعال هستين  يا نه .من امروز مادرمو از دست دادم هنوز تو شوكم و باور نكردم ، شما ...

اره عزیزم اما تو شادیات از ته دل هیچ وقت شاد نمیشی یه سوراخ بزرگ تو قلبت درست میشه چون هیچ کس اندازه مادر آدمو نمیخواد . اما خاک سرده اینزور نی که نشه ادامه داد. خدا بهتون صبر بده براسون فاتحه زیاد بدین

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2738
ممنون عزيزم فعلاً كه هر روز داره اين داغ بدتر ميشه حتي بعد از خاكسپاري. 

سعی کن‌تنها نباشی و خیرات براش بدی 

استاتر هنوز فعالی؟من داشتم سرچ میکردم ب تاپیک شما رسیدم حال و احوالت چطوره؟منم یک ماهو نیمه مادرن رو ...

والله دیگه غم‌مادر شده یه بخش از زندگیم‌تو شادی و غما اما دیگه شادی مثل قبل نیست تو دلم‌ نمیدونم متوجه میشی تو تولد دخترم تو سال تحویل تو عیدا. تو سفرا همه جا هست و هیج کجا نیست . دلم‌نیست برم خونه بابام‌اونجام‌اوضاع بهم‌ریختس 

والله دیگه غم‌مادر شده یه بخش از زندگیم‌تو شادی و غما اما دیگه شادی مثل قبل نیست تو دلم‌ نمیدونم متو ...

عزیزم اوضاع ماهم بهم ریختس خداروشکر سایه پدرت بالا سرتون هست ما اونم نداریم اگر بدونی چ خبره تو دلمون

😭
عزیزم اوضاع ماهم بهم ریختس خداروشکر سایه پدرت بالا سرتون هست ما اونم نداریم اگر بدونی چ خبره تو دلمو ...

بمیرم الهی . زمان همه چی حل میکنه اگه تونستی یه سفر زیارتی برو حالت بهتر میکنه

2706