2737
2734
عنوان

این ماهم نشد

179 بازدید | 24 پست

سه ماهه متفورمين و ويتاگنوس خوردم ولی باردار نشدم دکترم بهم گفته بود اگه دوس دارم متفورمين بخورم وگرنه مشکلی ندارم ولی 7ماهه اقدام کردم دلم شکسته منتظر نی نی هستیم شما بعد از چن وقت دارو خوردن باردار شدین?چی بخورم زودتر مامان بشم شوهرمم آزمایشاش خوب بوده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دکترم گفته بود امکان نداره بدون دارو باردار شم چون تنبلی تخمک داشتم اونم شدید.بار اول که اقدام کردیم باردار شدم.عزیزم دکترا هیچی نیستن فقط خدا باید بخواد 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2738

فقط خدا خدا خدا قربونش بشم تا خودش نخاد برگی از درخت نمیوفته چ برسه ب بچه ک خودش یه زندگیه...

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  

خب عزیزم بخوای ب درمان سنتی و گیاهی تن بدی  باید سالها منتظر بمونی حالا شاید ی معجزه ای شد...

باید ب دکترت بگی ک عجله داری و دیگه نمیتونی صبر کنی تا برات داروهای تحریک تخمدان بنویسه. داروها هم شامل این موارده:

همین متفورمینی ک میخوری

کلومیفن یا لتروزول برای تحریک تخمدان‌هات

قرص دگزامتازون برای جذب بیشترِ داروهای محرک تخمدان

و آمپول های خیلی مهم مث سینال اف یا گونال اف، hmg ، کارما fsh و...

اینا رو ک مصرف میکنی در کنارش حتماً روزی نیم ساعت ورزش هوازی بکن تا تخمدانهات فولیکولای خوبی درست کنن. و ب سلامتی باردار بشی ❤

2706