2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كترل خوبه؟ تعريفشو زياد شنيدم پوستو نازل نميكنه؟ آخه يه بار استفاده كردم اصلا پوسته ريزي نداشتم طر ...

با یه بار ک نتیجه نمیده من ک راضی راضیم اللنم روپوستمه اول هفته ای یه شب شروع کن پوستت کم کم عادت کنه بهش

2731
كترل خوبه؟ تعريفشو زياد شنيدم پوستو نازل نميكنه؟ آخه يه بار استفاده كردم اصلا پوسته ريزي نداشتم طر ...

بعدش ی شب درمیون و بعدهااا ک مثل من دیگ موستت عادت کرد و عاددددی شد من هرشب استفاده میکنم دیگ ازش

در ضمن خودت داری میگی لایه بردار پس صد درصد نازک میشه ی کم پوستت اوایل منکنه قرمز بشه و نازک و ی کم سوزش و حساس ب افتاب و اینا حتما ضد افتاب باید زد و مهمترییین نکته این کرم شبه و فوقالعاده حساس ب نور اگ برق روشن باشه یا توی روز بزنی چنان میسوزونه درست کردنش کار حضرت فیله

در ضمن خودت داری میگی لایه بردار پس صد درصد نازک میشه ی کم پوستت اوایل منکنه قرمز بشه و نازک و ی کم ...

واسه صورت نميخوام واسه لك جاي جوش روي بازوهام ميخوام

بعد كترل همون ترتينويين؟؟ ايراني بهتره يا خارجي؟

2738
در ضمن خودت داری میگی لایه بردار پس صد درصد نازک میشه ی کم پوستت اوایل منکنه قرمز بشه و نازک و ی کم ...

يه لايه بردار ركسول aha 20 داشتم اصلا پوسته ريزي نداشت

خودم فكر ميكنم اگه پوسته ريزي داشته باشه موثرتره

اگه يهو هر شب بزنم اشكال داره؟ لك قهوه اي جاي جوشو ميبره؟

ن اشکال نداره اما فقط ممکنه پوستت قرمز بشه ک اون موقع میتونی متوقف کنی و استراحت بدی چندروز تا کاملا عادی بشه بعد دوباره شروع کنی بهترین کاراینه ک کم کم بزنی و پوستتو عادت بدی یهویی شدک وارد میکنی اره من برا لک جای جوش میزنم معمولا پاک ک میشه جوشابعدی و زخم میکنم لک میشه دوباره مجبورم برنم وگرنه من خیییلی از لک هامو بالین کرم ازبین بردم

واسه صورت نميخوام واسه لك جاي جوش روي بازوهام ميخوام بعد كترل همون ترتينويين؟؟ ايراني بهتره يا خارج ...

کرم لوک اسید هم خوبه مثل کترله ولی فیمتشو حدیدا نمیدونم کترل19 تومنه خوبه ایرانی و خارجی هم نداره

يه لايه بردار ركسول aha 20 داشتم اصلا پوسته ريزي نداشت خودم فكر ميكنم اگه پوسته ريزي داشته باشه موث ...

این و منم قبلا داشتم اما فک نکنم لایه بردار بوده باشه این کرم روشن کننده نیس؟؟؟؟

خب تا پوسته ریزی نداشته باشه ک میلما لایه بردارم نیس  چطور برداره برونه پوسته ریزی

ن اشکال نداره اما فقط ممکنه پوستت قرمز بشه ک اون موقع میتونی متوقف کنی و استراحت بدی چندروز تا کاملا ...

واي خوش به حالت من انواع و اقسام چيزارو استفاده كردم حتي ليزر هم كردم ( كمرنگ شده خيلي ) اما ميخوام كامل خوب بشه

2706