2733
2734

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2506608/سفره-صلوات-هدیه-ب-حضرت-ام-البنین-مادر-حضرت-عباس?postId=82452070

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731
بیشتر توضیح بده شرایطو

توضیح خاستی نداره میخام بدونم این زندگی کنیم میشه ازش ازدواجو دریاف کرد یان

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
آیا تو شرایطی داری که مثلا باهاش بدون ازدواج زندگی کنی؟ 

اره دارم!

2738
خب بپرس منظورش رو

چی بگم روم نمیشه !

چه سوااال سختى,خودت بهتر بايد بدونى

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2706