2733
2734
عنوان

خواهرمو شوهر دادیم

1781 بازدید | 93 پست

وای خیلی خوشحالم خیلی خواهرم به شدت مشکل پسند بود درمورد خواستگار ۳۴سالشه ودکتری داره یک سال پیش یک آقا وکیل خوشتیپ پولدار باهاش آشناشد وباهم درارتباط بودن تااینکه خواستگاری کرد وخواهرم قبول نکرد تااینکه ۳روز پیش بله رو ازخواهرم گرفت وامروز نامزدی خواهرم بود انگشتر نشون دستش کردند وروسری سرش کردن تافردا برن دنبال کارهای آزمایش ومحضر خیلی خوشحالم چون اقوام خیلی باخواهرم حسادت میکردند وزن داییم همه جامیگفت هیچکس نمیگیرتش من دارم از خوشحالی بال درمیارم انشالله شماهم این حس ناب رو درمورد خواهرتون تجربه کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکههه

یعنی چی روسری سرش کردن؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738

من تجربه کردم خیلی خوبه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

مبارکه عزیزم ایشالا خوشبخت شن ❤

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

اينهمه پولدار بوده گلش اين بوده ؛خوشبخت بشن الهي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706