2726
عنوان

خیلی از این مشکلم ناراحتم

588 بازدید | 19 پست

ببخشید این حرف میزنم یه مشکلی دارم اونم اینه که سینه هام خیلی کوچیک با اینکه الان بچه شیر میدم ولی بازم خیلی تغییر نکرده همچنان کوچیکه فقط یکم بزرگ شدن خیلی دوست داشتم بزرگ بودن چون واقعا زیبا هست من مامانم و خواهرم بزرگ ولی نمیدونم چرا من به اونا نرفتم اصلا هم تو فکر عمل این حرفا نیستم 

خوشبحااااالت

کاش مال من کوچیک بود

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

خارجیارو دیدی؟با سینه کوچیک یعک پزی میدن و ڗستی میگیرن و لباسای جذب خوشگل میپوشن.نمونشو زیاد،داریم.غصه شو نخور.اعتماد،بنفس غوغا میکنه تو اینمورد

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوست دارم کوچیک بودن ولی نیست😭

حالا قبل اینکه سایز۸۵ جز آپشن ها محسوب نشده بود کم کم داشتم افسردگی میگرفتم ک خدا رحم کرد😶

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2728

خواهرانه بگم

روی خودتون عیب و ایراد نذارید 

خودتونو  با تمام خصوصیات تون  دوست داشته باشید 

هیچ وقتم جلوی همسرتون بیانش نکنید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

سینه بزرگ هم معایبی داره اگه کمی افتادگی داشته باشه اصلا قشنگ نیست

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
خوشبحااااالت کاش مال من کوچیک بود

کجای این خوش به حالی داره آخه اصلا قشنگ نیست سبنه کوچیک اعتماد به نفس آدمو میگیره من خواهرم با اینکه بچه نداره از من بزرگتر خیلی ناراحتم

من دوست دارم کوچیک بودن ولی نیست😭 حالا قبل اینکه سایز۸۵ جز آپشن ها محسوب نشده بود کم کم داشت ...

😁😁😁😁

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
خواهرانه بگم روی خودتون عیب و ایراد نذارید  خودتونو  با تمام خصوصیات تون  دوست داشت ...

نه شوهرم که اصلا حرفی نزده براش مهم نیست همین جوری منو قبول داره من خودم فقط خیلی دوست داشتم یکم بزرگتر بود مثلا ۸۰

😁😁😁😁

😉😉😉😖😖

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
کجای این خوش به حالی داره آخه اصلا قشنگ نیست سبنه کوچیک اعتماد به نفس آدمو میگیره من خواهرم با اینکه ...

خیلیم قشنگه

من آرزومه یبار دیگه سینه هام دوباره کوچیک شه مثل قدیماااا

شوهرم اصلاااا دوست نداره سینه بزرگ کوچولو دوست داره 

برعکس بقیه مرداس

سایزم ۸۰ 

خیلیم قشنگه من آرزومه یبار دیگه سینه هام دوباره کوچیک شه مثل قدیماااا شوهرم اصلاااا دوست نداره سین ...

وای سایز ۸۰ که خیلی نرمال و خوبه ابن مردا رو با هیچی نمیشه راضی گرد والا

2706