2726
ما دیشب بودیم چلو رو کرده پرسی 60 تومن سوپ گداشت جلومون استفراغ  گوشتاشم خیلی کوچیک شده دیگه ب ...

اه واقعا؟؟؟قبلا خیلی میرفتیم الان نزدیک ی ماهه نرفتیم

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره بچه دارم یک یکسال و چند ماهه یه سه ساله و خیلییییی برام مهمه به اونا خوش بگذره پس پدیده شاندیز خ ...

اره برو عکس بگیر همه شخصیتای کارتونی رو تو سایز بزرگ درست کردن مثل اسمورفها و ... اگه عیدم میای که بازارای خوراکیشم شلوعه و کیف میکنی ما که مشهدیم عیدا حتما دوسه باری میریم 

باغ وحشم بچه هاتو ببر نزدیک کوهستان پارکه اونجام عیدا تمیزه ناهارم میتونی بری کنارش باغ وکیل اباد یه چیزی درست کنی چون خود وکیل اباد یه باغ خیلی خیلی بزرگه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2728

رستوران پسران کریم رو حتما برو تو بلوار خیام غذاهاش عالیه همش آدم معروفا رو اونجا میبینی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اه واقعا؟؟؟قبلا خیلی میرفتیم الان نزدیک ی ماهه نرفتیم

اره بابا از پرسی 45 یهویی کرد 50 بعدم 60 دیگه به درد نمیخوره نوشابه شیشه ای زیتون و سیر و اینا تو ظرف معمولی همش قبلا یه بار مصرف بود ولی الان نه 

سوپش که فاجعه است اه حالم بد شد 

اره برو عکس بگیر همه شخصیتای کارتونی رو تو سایز بزرگ درست کردن مثل اسمورفها و ... اگه عیدم میای که ب ...

خیلی هم خوسگله باغ وکیل آباد مخصوصا اگه روشنایی روز بری 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
خیلی هم خوسگله باغ وکیل آباد مخصوصا اگه روشنایی روز بری 

اره ما تابستونا هفته ای یه شب جات خالی از صبح جوجه میذاشتم میرفتیم با شوهر و پسرم وکیل اباد شبا وسط هفته کیف میکردیم خلوت تمیز صدای اب

منم شنبه دارم میام مشهد ، مشهدی جونا میشه بگید اب و عوا چه جوریاست؟

اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 
من عاشق پیتزا هستم حتما تست میکنم مرسی    

پس حتما یه سر بزن توکا

از لحاظ مکان و تمیزی و خوشمزگی عالیه عالی

ماهی یه بار من میرم

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها
حرم امام رضا. جای بهتری تو مشهد سراغ ندارم😊😜

آييييي گفتيييييي

دلم لك زده كه بشينم رو به روي گنبد طلا😢😢

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
2706