2737
2734
عنوان

نخزیدن دختر ۹ ماهم

335 بازدید | 18 پست

سلام دوستای گلم سوالی داشتم لطفا راهنماییم کنید

دخترم۹ماهشه ولی هنوز نمیتونه خودشو بکشه رو زمین،خیلی نگرانیم یکی بهم گفت شاید نرمی استخون داره😢کمکم کنید

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۵
1
50%
۵
1
50%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم منظورت چهاردست و پا هست؟بعضی بچه ها اصلا چهاردست و پا نمیرن یهو راه میرن.من خودم اینطور بودم.

به دکتر دسترسی داری یه سوال کنی خیالت راحت بشه یا بهداشت؟

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
بچه خواهر منم اونجوری هست ولی بعضی بچه ها اصلا خزیدن رو دوس ندارن و خیلی تلاش میکنن برای راه رفتن و ...

میدونی دخترم حتی وقتی سرپا نگهش میداریمم حس میکنم ترس داره خوب و محکم وانمیسته شوهرم خیلی نگرانه.میدونی مقایسه میکنه با بقیه بچه ها

2738
عزیزم منظورت چهاردست و پا هست؟بعضی بچه ها اصلا چهاردست و پا نمیرن یهو راه میرن.من خودم اینطور بودم. ...

۴دستوپا که برامون ی آرزوی دوره!اصلا نمیتونم تصور کنم ۴دستوپا بره

آره دکتر و بهداشت هست ولی بهر بهونه ای بردمش دکتر زده شدم از دکتر رفتن

میدونی دخترم حتی وقتی سرپا نگهش میداریمم حس میکنم ترس داره خوب و محکم وانمیسته شوهرم خیلی نگرانه.مید ...

ببرش دکتر عزیزم.اگر خدایی نکرده زبونم لال مشکلی باشه هرچی زودتر بفهمین زودتر میتونین درمان کنین.انشاالله هیچی نیست و یهو راه میره ولی ببرش خیالتونم راحت شه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
عزیزم مادر هستم بچه 4دست و پا میره که معمولا هم ارثیه بعضی بچه ها یکهو راه میرن نگران کننده نیست ب ...

منوشوهرم جفتمون ۸ماهگی ببعد راه رفتیم!

البته اینم بگم دخترم۶ماهش که بود ۶تا دندون داشت

منوشوهرم جفتمون ۸ماهگی ببعد راه رفتیم! البته اینم بگم دخترم۶ماهش که بود ۶تا دندون داشت

عزیزم همون دیگه ما تو فامیل داشتیم بچه هایی که اصلا چهار دست و پا نرفتن و یکهو راه افتادن

احتمالا بچت تپله؟

برای ویتامین dهم دم اذان ظهر چند دقیقه ببرش آفتاب بازی کنه

فقط به صورتش آفتاب نخوره

💜
2706