2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر بار  ک شروع کردم ب خوندن خاطرات بچه ها 

بدنم یخ کرده از شدت ترس و نگرانی و استرس ....

انگار خودم  درد کشیدم ... 

در این حد  در نقشم فرو میرم 😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
2738

2بهمن ماه بودکه فهمیدم باردارم درکل بارداری کم و بیش سختی داشتم ازاول که جفتم پایین بود و توایام عید نتونستم برم مسافرت بعدش هم دیگه شکمم بزرگ شد و دکتر گفت که بایدمراقب باشی واین حرفها ازطرفی که خاله ی شوهرم بیمارستان خصوصی ابن سینا ماما هست بهش گفتم که من نیترسم و میخوام سزارین کنم اونم گفت که خیالت راحت و من نمیذارم درد بکشی خلاصه خیلی هوامو داشت توبارداری یه بارکه هفته 28بودم تکونهای نی نی خیلی کم شده بود و من و شوهرم نگران بودیم زنگ زدیم به خاله گفت که زودبیاید بیمارستان ببینمت که چک بشی

رفتیم باشوهری بیمارستان و نوارقلب گرفت و دیدم که خاله رنگ صورتش برگشت به همکارش گفت بیا اونم اومد ترسیده بودم ازبس که قیافه هاشون یجوری شده بودگفتم چی شده گفت که چیزی نیست و نترس دوستش گفت که بفرستش سونوگرافی منم گفتم توروخدا بگو چی شده گفت که ضربان قلبش ضعیفه مارفتیم طبقه پایین که سونوگرافی بود منم که اورژانسی بودم ازاونجایی که خاله باهامون بود منو ازبین اون مریض هاجلوتربرد سونوانجام دادیم دیدیم که خوشگل خانوم ما خواب بوده و ضربانش نرماله بعد سونوگراف دخترمو گفت بریچه و ماکلی ذوق کردیم که اخ جون سز میشم دیگه که خانومه شنید و گفت که مهم نیست میچرخه

2بهمن ماه بودکه فهمیدم باردارم درکل بارداری کم و بیش سختی داشتم ازاول که جفتم پایین بود و توایام عید نتونستم برم مسافرت بعدش هم دیگه شکمم بزرگ شد و دکتر گفت که بایدمراقب باشی واین حرفها ازطرفی که خاله ی شوهرم بیمارستان خصوصی ابن سینا ماما هست بهش گفتم که من نیترسم و میخوام سزارین کنم اونم گفت که خیالت راحت و من نمیذارم درد بکشی خلاصه خیلی هوامو داشت توبارداری یه بارکه هفته 28بودم تکونهای نی نی خیلی کم شده بود و من و شوهرم نگران بودیم زنگ زدیم به خاله گفت که زودبیاید بیمارستان ببینمت که چک بشی

خب بقیش؟؟؟🤔

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
2706