1147
44

تو این تاپیک کامل توضیح دادم و جای هیچ سوالی نیست 

با امار دقیقی ک گرفتم ۲۵ نفر اینترنت رایگان گرفتن 

۶ صفحه جلو رفته  ارزش خوندن داره  این تاپیک چون همه راه ها رو توضیح دادم و حتی کازمند همراه اول هم تو این تاپیک تایید کردن حرفهامو 

بقیشو خودتون بدونین بهتره 😊👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2503797/خانم-های-عزیز-لطفا-بیاین?page=1

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

منی که ازقبل عضو باشگاه فیروزه ای هستم هم بهم نت میده یانه؟

گاه گمان نمی کنی و می شود گاه نمی شود که نمی شود گاه هزاران دوره دعا بی اجابت است گاه نگفته قرعه بنام تو می شود گاه گدای گدایی و بخت نیست گاه تمام شهر گدای تو می شود
1156

رسما باردار شدیم ازاینهمه تاپیکت راستش بگو کارمند همر اه اولی ؟؟

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
منی که ازقبل عضو باشگاه فیروزه ای هستم هم بهم نت میده یانه؟

بله  ی چیزای رو نمیدونستم خودم  ک کارمند همراه اول توضیح داد مثل این ک :::: در رو  تولدتون میتوتین ۱۲۰ امتزاز بگیرین تو باشگاه فیروزه ای 

بله  ی چیزای رو نمیدونستم خودم  ک کارمند همراه اول توضیح داد مثل این ک :::: در رو  تو ...

اینو میدونستم هرسال میگیرم 😁البته روز تولدشوهرم چون خط به نام اونه.ولی اینی که شما معرفی کردی رو فکر کنم به من نده چون هم اپش رو نصب دارم هم عضو باشگاهم

گاه گمان نمی کنی و می شود گاه نمی شود که نمی شود گاه هزاران دوره دعا بی اجابت است گاه نگفته قرعه بنام تو می شود گاه گدای گدایی و بخت نیست گاه تمام شهر گدای تو می شود
8