2703
2553
عنوان

از کجا بفهمیم ملیت مون مال کجاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8056 بازدید | 179 پست
ما شجره نامه داریم بر میگردیم  به کویت 🙈 خو من اینجا چکار دارم من برسونین به کویتم کشورم

چه خوووب !! 

ما نداااریم چرااا!!😭😭😢😢😢

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
منظورت بحث اختلاط نژاده ؟.  با همون ازمایش میشه فهمید ولی مهم نیست مهم الانه که می‌دونی چندین ...

بله دقیقا !

احتمال میدم در مورد من خیلی هم به قبل برنگرده تحقیقی که کردم این مهاجرت رو از جاهای مختلف پیدا کردم ولی اینکه مطمئن بشم خب کار سختیه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی ؟ چه جالب؟

مثلا چند نفر نشسته بودن از کشورهاى مختلف بعد آزمايش مثلا ميگفتن فلانى داداشت فلانيه يا بالعکس ,واقعا جالب بود ولى من زياد اهميت ندادم بهش

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2456
چه خوووب !!  ما نداااریم چرااا!!😭😭😢😢😢

چه فایده الان فقط داریم حرص میخوریم که اینجا ما چکار میکنیم اگه اونجا بودیم بهترین زندگی داشتیم ولی اینجا.... 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
من کرمانشاهیم اونجام خیلی هندی داره همیشه برام سواله که چرا اومدن ایران 

من پدرم دکترهندی بودن اوایل انقلاب زیاد اومدن ایران بیشتر اونجوری اومدن یا کاگرهای شرکت ها 

بله دقیقا ! احتمال میدم در مورد من خیلی هم به قبل برنگرده تحقیقی که کردم این مهاجرت رو از جاهای مخت ...

ببین در مورد تو هم به خیلی قبل برمیگرده  برا همه همینه  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2714

چی میشه به من بگن تو یونانی هستی😁

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
خب منطقه حضرت آدم دیگه

دوست عزیز ما از نسل یکی از فرزندان حضرت آدم (ع) هستیم . 

این همه پیامبر (ع) و (ص) بعد ایشون اومدند و هزاران فرزند دیگر . خب هنه که یکجا زندگی نکردند ما هم که عمر به اون طولانی نداریم که بگیم از همون جاییم 😊

چه فایده الان فقط داریم حرص میخوریم که اینجا ما چکار میکنیم اگه اونجا بودیم بهترین زندگی داشتیم ولی ...

ما که شجره نامه نداریمم داریم حرص میخوریم‌ که جا قحطی بود افتادیم‌اینجااا!!!😁😁

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2706