عنوان

خانم خوشگلاکمک

185 بازدید | 19 پست

من بچم ۸ماهس شباخیلی اذیت میشم شیرش میدم چون کمرم فوق‌العاده دردمیکنه شدید زن داداشم میگه شبابراش شیرخشک بده بخوره نمیدونم چیکار کنم شما میگین خوبه آخه من به ۳بچم شیرخودمودادم ولی الان خیلی کمردرد دارم نمیتونم زیادخودم و به پهلوکنم دارم دیوونه میشم جواب بدین ممنون میشم یاعلی مدد 

خدایا مواظب عزیزان من باش آمین 🙏

خودت مهمتری اول.

دوم میتونی نشسته بهش بدی .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

آره بده دیگه شبا عیبی نداره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یا نشسته بده شیرشو یا بخابونش رو شکمت من خاهرم اینجوری ب بچش شیرمیداد😂اگرم نمیتونی ک بدوش و شبا بهش بده باشیشه

ی صلوات لطفا از ته دل برای براورده شدن حاجات و رفع مشگلاتم🙏🙏🙏❤😘😙
یا نشسته بده شیرشو یا بخابونش رو شکمت من خاهرم اینجوری ب بچش شیرمیداد😂اگرم نمیتونی ک بدوش و شبا بهش ...

شیرم اونقدری نیست که شیشه پرکنه😁

شیرت کم میشه. بعضیا هم شیشه نمیگیرن. دیگه از ده ماهگی میتونی شیر شب رو تا پنج صبح قطع کنی. برو دکتر ...

ممنون عزیزم به نظرت سنم بالاست۳۲سالمه😔

ممنون عزیزم به نظرت سنم بالاست۳۲سالمه😔

نه....بعد ها. من عمه خودم الان پنجاه و اندی سالشه و سه تا بچه داره که مثل شما به همه شیر مادر داده و شب تا صبح روی صندلی بی دسته نشسته

نه....بعد ها. من عمه خودم الان پنجاه و اندی سالشه و سه تا بچه داره که مثل شما به همه شیر مادر داده و ...

ممنون عزیزم الان همه چیز مصنوعی شده متاسفانه حتی بدنهای آدما

2706