2737
2734

من همیشه فک میکردم اگه بچه بیاد تو زندگیم همه چیز خوب پیش میره و زندگیم چقدر رمانتیک میشه همیشه غصه میخوردم زندگی واسم معنایی نداشت 

ولی بخدا اینطوری نیس بچه جایگاه خودشو داره هیچ چیو تغییر نمیده اتفاقا برخلاف شیرینی هایی که داره مشکلاتش بیشتره وقتی بیاد همش استرس بزرگ شدنشو داری نگران آیندشی حتی ممکنه بخاطرش رابطه ی خوبی که قبلا با شوهرت داشتی دیگه کمرنگ بشه 

بچه خوبه نعمته، رحمته ولی بخدا گناه داره بعنوان یه ابزار سامان دهنده ی زندگی بهش فک نکنین

میخوام بگم اگه زندگیتون مشکلی کمبودی حالا از هر لحاظ داره اول اون مشکلاتو از سر راه بردارین بعد پای اون بیگناهو به این دنیا باز کنید 

من فک میکنم خودخواهیه که آدم بخاطر سرگرمیش تو زندگی و فراموش کردن مشکلاتش یه فرشته ی بیگناهو درگیر هیاهوی دنیا و زندگی کنه...

از همین امروز شروع کنید از داشته هاتون لذت ببرید فردا روزیکه که ان شاءالله نی نی خوشگلتون اومد دیگه وقتی واسه خودتون ندارید ...‌

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کلا میخوام بیاد بشه همدمم باهاش سرگرم بشم بشه عشقم .  

منم به خاطر همین که عاشق بچه بودم یک سال و نیم انتظار و افسردگی شدید و تجربه کردم تا باردار شدم... ولی الآن به خاطر

شیطنتاش

اذیتاش

لجبازیاش

جیغ کشیدناش

به خاطر خونه نشین شدنم، کم آوردم واقعا کم آوردم و شکسته شدم... حتی نمیتونم با خیال راحت و بی دردسر دوش بگیرم..بچه عروسک نیست که همیشه خوشی و بازی و سرگرمی داشته باشه...سختیاش آدمو بیچاره میکنه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

توصیت شبیه متاهلایی که کیف و حالشونو با شوهرِ ميكنن اما تا اعصابشون از دست شوهر خرد ميشه به مجردا ميگن ازدواج چيه مجردي عشق و حالتو كن خودتو مثل من بدبخت نكن 😏😏😏

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻
منم به خاطر همین که عاشق بچه بودم یک سال و نیم انتظار و افسردگی شدید و تجربه کردم تا باردار شدم... و ...

نمیدونم چی بگم واقعا تصمیم سختیه و باید تا تهش رفت نمیشه بیاری بزاری سر راه . من خیلی تنهام با کسی رفت و امد نداریم کلاسو این چیزام شوهرم خوشش نمیاد برم شاید خنده دار باشه ولی یکی از دلایل ازدواجم بچه دار شدن بود . ولی هنوز خدا نداده شاید بخاطر همین تنهایی هام میخوام . نمیدونم ولی اره دیگه اذیتاشم هست تصمیم سختیه

2738

یکم قضیه دهشتناک شد 

ما تو خانوادمون کم بچه نداریم .

هیچ کدوم هم انقدر اعتراض نمیکنن

نظراتتون یکم واسه اونایی که میخوان بچه بیارن ترسناکه.

بچه امانته .وقتی بچه میاری نسبت بهش وظیفه هایی داری .

شیرینی و سختی های زندگی همیشه هست . چه با بچه چه بی بچه.

این که باید آماده بود قبول . ولی این که برید خوشیاتونو بکنین بعد بچه دار بشید زیاد جالب نیست.

اگه رفتن و بعد خوشی کردن خواستن بچه دار بشن و نشه چی ؟

نمیدونم چی بگم واقعا تصمیم سختیه و باید تا تهش رفت نمیشه بیاری بزاری سر راه . من خیلی تنهام با کسی ر ...

منم به خاطر بچه ازدواج کردم🙄 مجرد بودم میگفتم من بچه میخوام...واقعا از ته قلبم بچه میخواستم... ولی الآن..😑😑😑 پیر میشی

از روزای بیخیالیت استفاده کن که بعدا مثل من دلت نسوزه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
توصیت شبیه متاهلایی که کیف و حالشونو با شوهرِ ميكنن اما تا اعصابشون از دست شوهر خرد ميشه به مجردا مي ...

بچه داری کیف و حال با شوهر نیست عزیزم بزرگترین مسئولیت یه زن تو دنیاشت 

به عنوان یه کسیکه خودش سالها انتظار کشیده و الان بچه داره و تجربه ی هر دو موقعیتشو داشتم گفتم  نظر شخصیم اینه آدم در هر لحظه ای از زندگی که هست بابد قدرشو بدونه و از داشته هاش لذت ببره

شما مختار هستی هر جوریکه دوست داری زندگی کنی کسی مجبور به کاری نکرد شمارا عزیزم

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین