2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

محلش نزار.یاد گرفته شما بری واسه آشتی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738

خاک توسرهمه شوهرایه بیغیرت کثافت اول شوهرخودم.کاری باشوهرشما ندارم.مام امشب دعواکردیم سرفیلم پ  ورن میگم چرامیبینی میگه همینجوری میگم پس منم میریزم توگوشیم میگه توغلط میکنی من مردم ببینم اشکال نداره بی غیرت عوضی آشغال

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..

نمیفهمم چرا همه گیر دادن به اینستا اگه کسی بخواد بیراهه بره میره ربطی نداره،استارتر بنظرم محلش نده عادت کرده همش تو بری برا آشتی تولدشم نگیر اگه چیزیم گفت بگو من چندبار برا آشتی پیشقدم شدم تو محل ندادی

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
گفت من مردم.

به نظر من واقعا محیط اینستا خیلی خرابه اصلا واسه زن خوب نیس من شوهرم هم چی داره ولی واسه من نصب نمیکنه مشکلیم ندارم

اینستا ارزش بحث راه انداختن نداره بیخیال 

میشه برا سلامتی نی نی جونم صلوات بفرسی (الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706