1177
44

سلام خانوما

اگه شوهرتون خدایی نکرده خیانت کنه چیکار میکنین😔

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
طلاق میگیرم مهریمم میزارم اجرا    

منم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر عروسیمه😉😉😉   ان شا الله بعد این تیکر دوقلوهامو میزارم اگه خدا بخواد😌😌😌😌     دوتا دختر ناز خوشگل شبیه مامانشونو😜😜😍😍

ترکش میکنم

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم

فکرشم داغونم میکنه 

من جدا میشم 😡

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر از سنتون بفهمید  اما  جلوتر از سنتون زندگی نکنید ....یه روز حسرت کودکی نوجوانی جوانی و زندگی نکرده تون رو میخورید 😊😊
1194

اينقدر دقش ميدم به گوه خوردن عظمي بيوفته ميرم به مامانش ميگم همون با سن مباركش رو دو نيم ميكنه بسه واسش 😂😂😂از ترس مامانش بالاتر از گل بهم نميگه خدايي مادر شوهر ندارم يه عشق گنده دارم 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

من نمیتونم با خیانت شوهرم کنار بیام😔

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔
1184
1183