2726
عنوان

دوستم به شوهرش خیانت میکنه😑😑کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 34 پست

اگه من باشم دوستمو میارم باهاش ح میزنم یکی هم میزنم تو سرش

من غصه همه رو میخورم 

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دلم خیلی میسوزه.تازه داره اینکارو میکنه

به نظرم نصیحتش کن شاید به خودش اومد اگه به کارش ادامه داد رابطتو باهاش قطع کن

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

بزارید هرکی هر جور دوس داره زندگی کنه ،

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
زني كه اينكارو ميكنه سالم نيست فاسده بهتره رهاش كني به حال خودش  يعني خودش عقلش نميرسه چكار مي ...

هیچ آدم فاسدی از اول فاسد نبوده.یه دوست بد یا یه تصمیم غلط آدم رو تباه میکنه

چیزی نگفتم بهش.فقط ناراحتشم

نگران زندگی خودت باش،کلاهتو باد نبره،زندگی تو به بهترین نحو اداره کن و لذت ببر،اونم دیدی به روش نیار،ما نمیدونیم تو دل مردم چی میگذره و چه مشکلاتی دارن،اگر خیانت میکنه اول به خودش ضربه میزنه،بعد به زندگیش،،اما بهش فکر نکن،ما نه خداییم نه مسعول زندگی و بی فکری مردم

انگيزشو كه داشته همينطور استعدادشو

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بهش کمک کن. باهاش حرف بزن. نذار بره تو منجلاب. این خانومایی که میگن ولش کن رو نمیفهمم. مگه دوستت نیست پس به دادش برس

بیشتر از هر کسی خودتو دوست داشته باش. به خودت احترام بذار. برای خودت وقت بذار. به خودت برس. به سلامتیت اهمیت بده. نذار آدمای منفی تو رو بهم بریزن. خودتو قوی کن و در عین حال صفات انسانی نیکو رو در خودت پرورش بده. اینطوری هم موفقی و هم بقیه دوستت خواهند داشت. تو فقط یکبار به دنیا میای پس از هر روزت لذت ببر. زندگی برای هیچکس بدون سختی نیست. 🌷😀😉
2706