1147
648

سلللللوم علیکم

بچه ها پست بذارین 

بقیه لایک کنیم 

هر کاربری رو که میشناسیم   

خب هر کی منو میشناسه 

لایک کنه همین پستو  

تا بحال چند بار این تاپیک زده شده ولی همیشه دیر رسیدم و حس میکنم کاربرا حوصله شون نمیکشه همه صفحات رو بخونن و واسه همینه که انقدر کم لایک میخوره پست من و ناشناخته ام  مگرنه خیلیا منو میشناسن      

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هرگز شب را باور نکردم... چرا که در فراسو های دهلیزش به امید دریچه ای دل بسته بودم...             تیکر بارداری نیست.

منو نمیشناسن😂😂منم کسیو نمیشناسم 😐

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

892

کسی منو میشناسه اصلا 😁 من حاشیه م کلا تو واقعیت هم تو مجازی

ممنون میشم با دلای پاکتون دعا کنید برا همه منتظرای نی نی❤️👶🏻❤️ خداجونم ب بزرگیت قسم ب همه مامانا بچه ی سالم بده🙏🏻

پربازدید امشب 

فقط هرکی میشناسه لایک کنه

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃

الحمدالله کسی منو نمیشناسه 🙂😄😄😄😁

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1140

بادانا عشششق 😍

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆
1167

من خیلیارو میشناسم حالا کی منو میشناسه؟؟

شما چطورمیتوانید بگویید که عاشق یک نفر هستید،در صورتی که هزاران نفر در دنیا وجود دارند که اگر آنها را ملاقات می کردید به آنها بیشتر عشق می ورزیدید؟؟اما هرگز نکردید،ما باید بپذیریم که عشق،تنها،نتیجه ی یک رویارویی است.وجود کامل ندارد...                            

خب من از اونجایی که میزبانم😆همه رو لایک میکنم بعضیا رو میشناسم ولی خیلیا رو نه😱❤

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هرگز شب را باور نکردم... چرا که در فراسو های دهلیزش به امید دریچه ای دل بسته بودم...             تیکر بارداری نیست.
1170