2726

من روز قبل خواستگاریم رفتم ارایشگاه با ارایشگر دوست بودم گفتم حسابی خوشگلم کن جلو قوم شوهر فردا خواستگاریمه

از قضا مادر شوهرم اومد همون ارایشگاه ( هم محله ایم ) تا دیدمش از خجالت داشتم میمردم سریع پاشدم حساب کنم فرار کنم یهو آرایشگرم گفت کجا مگه نگفتی خواستگاریمه حسابی خوشگلم کن جلو فامیل شوهر .. بیا رنگ ابروت مونده 

وای من مردم از خجالت😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترک موتور داداشتم نشستم هوا تاریک بود اون موقع اول راهنمایی بودم، از روی دست انداز رد میشه من از ترک موتور می افتم و خشتکم گیر میکنه به موتور و همینطور شاید 100 متر روی زمین کشیده شدم، خواهرزادمم جلو داداشم نشسته بود هی میگفت دایی تند تر، صدای موتورم فوق صدای من  این بود که ملت داداشم رو متوجه کردن. اینو نوشتم برای انشا 20 شدم  

با دوستام رفته بوديم بيرون تو سن نوجووني

خيلي حس شاخ بودن داشتم

موهام اناناسي بود با شال بنفش كه يه موقع مد بود و يه ارايش دااااغون

داشتيم از خيابون ردميشديم و ميخنديدم كه يه ماشين رد شد پر توش پسر بود بعد اومدن تيكه انداختن بدجور كه شماره بده و فلان

منم چشمام اون موقع تازه ضعيف شده بود فكر كردم با منن !!!گفتم برين گمشين بابا😐 بعد اونا هم گفتن با تو نبوديم كه با اين يكي دوستت بوديم😕 دوستام پاره شدن از خنده خودمم به فاكتور رفتم😂😂😂 و از همونجا بود اعتماد به نفسم از بين رفت😬

منو آذر صدا کنید😊
ترک موتور داداشتم نشستم هوا تاریک بود اون موقع اول راهنمایی بودم، از روی دست انداز رد میشه من از ترک ...

واااای😕

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

تو محل کارم دوستم بهم گفت اون جعبه ها رو برام بیار .جعبه ها رو گرفتم رو دستم بردم سمتش .یه نگاه ب چپ و راستم کردم کسی نبود .بهش گفتم بـــــــــــوق ....افتادگی رحم گرفتم از بس جعبه های تو رو اوردم و بردم..یهو دیدم دوستم اشاره میده بهم😀برگشتم دیدم یکی از پسرا پشت سرمه بیچاره بزور خودشو نگه داشته بود..خییییییلی خجالت کشیدم من

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706