2737
2734
عنوان

همین الان جن رو حس کردم دیدمش

3826 بازدید | 168 پست

بیاین حرف جن بزنیم بترسیم جرات نکنیم تکون بخوریم تو جا  

خودم ی خاطره مال ی ماه پیش بگم 

ی خواهر دارم از وقتی زایمان کرده تا ب الان ک بچش راه میرع میگه همیشه ی چیزی کنارم دتبالم حس میکنم 

اقا ی ماه پیش تو سرما هوس کوه کردیم خواهرا دامادا دوستات رفتیم شب چادر زدیم جای ترسناکی نبود نزدیک ابادی 

داشتیم حرف جن میزدیم با دخترا مردا هم دور از ما بودن 

ما اومده بودیم تو ی گودال شکلی نشسته بودیم سنگ های بزرگ بزرگ هم زیرمون بود

یهو دوستمون حرف جن زد 

منم بغل دستم اجیم بودم 

یهو اجیم ب یه جایی زل زد گفت هییی نگاش 

ما نگاه ب چیزی نکردیم فقط جیغععععع زدیم ک فرار کنیم همه فرار کردن اجیم چاقه منو محکم گرفففت و تو سنگا غلتم میداد سنگای تیز بزرگ تو شکمم حس میکردم 

حس میکردم زیر دستش میمیرم 

ک مردا سر رسیدن اجیم ولم کرد 

ایقد دعوامون کردن ک چرا از ما فاصله گرفتین 

خواهرم میگفت تا شما حرف جن زدین ی چیز سیاهی غلت خورد بیاد سمتم من تو رو گرفتم 

اوف چ شبی بود 

من یه شب رژ قرمز زدم اومد سراغم دیگه سمت رژ قرمزم نرفتم    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۳۷۷۳mh@

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

من بلد نیستم تگ کنم یکی تگ کنه لطفا 😅

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

باز همی خواهرم چند وقت پیش رفته بوده بازار ولی چون حالش خوب نبوده از ماشین پیاده نمیشه  ماشینم میزنن تو پارکینک زیر زمین گفت شوهرم زود میومد 

گفت ب پراید رو ب روم نگاه کردم ی ادم با لباس سیاه دراز کشیده بود رو صندلی طوری ک صورتش نمیدیم 

گفت هی نگاش کردم کنجکاو شدم چ شکلیه گفت سرم کردم تو گوشیم سر بلند کنم باز نگاش کنم دیدم ماشین شفاف شفاف هیچیم توش نیست  گفت فوری از پارکینک زدم بیرومن

2706