2737
2739

بردمش دکتر شربت داد فقط شربت و خورد خوب شد سعی کردم با تغذیه درست شه شکمش، هر روز‌ تو غذاهاش کره میریزم همش آب میدم بخوره خیار میدم بهش، روغن زیتون اصلا دوس نداره تو غذاهاش ، نمیخوره. ی مدت خاکشیر دادم اونم گفتن نباید بدی خیلی ، ندادم . شگمش بعد ۴ روز کار میکنه و تو این ۴ روز اذیت نیست بچه ولی روز اخر که شکمش میخاد کار کنه نق میزنه و بیقراری میکنه، خشک هم هست.کسی بوده بچش مثل بچه من باشه چکار ک‌ردین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام بله پسر من هم یبوست داره فقط روغن زیتون صبح ناشتا روش اثر داره مث شربت میریزم تو حلقش

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738

دختر من از اول اینجوری نوزاد بود چندروز ی بار دستشویی میکرد الان 3سالشه هرروز ولی دائم یبوست

خیلی چیزا امتحان کردم فقط انجیر سیاه خشک روش جواب داد

میخیسونم بعد یه روز آبش و خود انجیرو میدم میخوره

روغن زیتون برای بچه خوب نیست

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین

شربت انجیر میگن خوبه میخوای از دارو خونه بگیر امتحان کن

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
سلام بله پسر من هم یبوست داره فقط روغن زیتون صبح ناشتا روش اثر داره مث شربت میریزم تو حلقش

عزیزم اینکارو نکن من از چندتا عطاری خبره پرسیدم بهم گفتن دور ازجون روده اشو از کار می ندازه

نهایتا هفته اب دوبار اندازه ی قاشق چایخوری بده

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
دختر من از اول اینجوری نوزاد بود چندروز ی بار دستشویی میکرد الان 3سالشه هرروز ولی دائم یبوست خیلی چ ...

اره من خودمم مزاجم خشک ، احتمالا مدلشه ، حتما امتحان میکنم ابشو میدم بخوره

پسر خواهر من اینجوریزبود جیغ میزد وقتی پی پی داست بردنش پیش پروفسور امینیان تخصصش طب شرقیه تو مسهد بهش دارو گیاهی داد بهتر شد خواهرم میگه وقتی داروشو میخوره هر روز پیپی داره  اما خواهرم بیشتر به بچش پرتقال و کیوی و ابنا میده میگه دارو خوب  نیس باید با غذا درمان بشه بخاطر همین یبوست رشد بچشم کم شده بود

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706