2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اون مدل فلزی که اسمش لینداست بخر از دیجی کالا

مدتی که روش نوشته مرتب شونه کنی خلاص میشی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2731

آره صد در صد .البته بعد اینکه سرتو با شامپو شستی هر شامپویی ،شامپو نرم کننده مو بزن و سرتو پایین بگیر و با این شونه 10 دقیقه موهاتو شونه کن .البته شامپو لیندان هم بزن .سرکه سفید هم عالیه .بذار 3 الی 4 ساعت رو سرت بمونه بعد  با شونه مخصوص موهاتو شونه کن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
شما استفاده کردین 

اینو که عکسش گذاشتم بخر عالیه صد درصد جواب میگیری

2738
باشه گلم فقط باید از دی جی کالا بخرم چند روز طول میکشه بیاد

ببین شهرتون نمایندگیش نداره اگه نداشت از دیجی کالا مال من ۵ روز شد

ممنون عزیزم خدا کنه جواب بده 

خواهش میکنم 

مرتب سرکه بزن .هفته ای سه بار .شامپو لیندان هم موهارو میسوزونه .ماهی یه بار نهایتا دوبار به فاصله دو هفته استفاده کن .بیشتر سرکه و روغن زیتون بزن واسه موهات هم خوبه .سرکه رو قبلش یکم ولرم کن مواظب باش پوستت نسوزه

بله عزیزم شانه زدن خیلی تاثیر داره یه جا تو نت خوندم با شونه زدن زیاد به پاهایشان ضربه وارد میشه و پای شپش نقش زیادی در حیاتش داره و همچنین تخم ریزیش 

با شونه زدن زیاد زودتر از بین میرن

تنها راه از بین بردن شپش پودر لباسشویی اونی که روش نوشته شستشو با دست .اونو بزن راحت از شرشون خلاص میشی .نترس موهاتم نمیریزه .من رو موهای بچه هام زدم و کاملا شپش ها رفت البته چن بار زدم 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )

بعد از اینکه هم از حموم اومدی روغن زیتون بزن تا ده روز همین کارو کن مطمئن باش یه دونه هم نمیمونه فقط یه روز درمیون برو حموم

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
2706