2733
2734

یکسال یه جا خونه اجاره کردیم

یک ماهه دارم سوسک میبینم

واقعا حالمو بد میکنه،از حشرات متنفرم

دلم نمیاد دیگه حتی غذا درس کنم

چی بزنم برن گمشن بیشعورا

یه نیرو ازین شرکت خدماتی ها میگیرم بیاد سمپاشی من توانشو ندارم😞😞😞😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

يك بمبي است براي از بين بردن و پراندن حشرات از انها بخريد و پرتاب كنيد در منزل خود جاي امن پناه گيريد تا تك تكشان به سزاي اعمالشان برسند بانو 

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2738

اسپری کامن بزن عالیه درزای کابینتات و داخل کابینتات دسشوویی حمام زیر کابینتا و تو تراس و همه جا رو بزن البته اول مواد غذاییتو جمع کن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

خونه ما هم همین بود‌ از پریزای برق هم میومدن.با اینکه خونه نوساز و کلید نخورده بود.همه درزهای درو دیوار و زمین و اسمون رو چسب زدیم.یه شب شش هفت تا سوسک گنده توو حمام بودن😨😨.من فقط جیغغ میکشیدم

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
يك بمبي است براي از بين بردن و پراندن حشرات از انها بخريد و پرتاب كنيد در منزل خود جاي امن پناه گيري ...

جدی ؟ یاد صحنه جنگ افتادم 

نارنجک پرت میکنن میخوابن رو زمین 🤣🤣🤣🤣🤣

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
جدی ؟ یاد صحنه جنگ افتادم  نارنجک پرت میکنن میخوابن رو زمین 🤣🤣🤣🤣🤣

آري بانو به مانند صحنه جنگ ميباشد ولي بسيار كارساز است 

زنها تا وقتي عاشق نشده اند بهترين روانكاوها هستند ولي بعد از اون تبديل ميشن به بهترين بيماران رواني❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2706